Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    LOGOUT blog

    válasz asdf_ #18 üzenetére

    két dolog:
    - a tértivevényes ajánlottnál nem csak az a szolgáltatás, hogy aláírja, hanem az is, hogy megkeresik az illetőt, kezébe adják a levelet és aláíratják az átvételt. megértem, hogy az aláírás alól felmentést kapnak a vírus miatt. de a többi alól is? akkor miért adom fel pluszköltségen?
    - vita esetén én hogy fogom bizonyítani, hogy mindent megtettem azért, hogy értesítsem az illetőt??? kimennek úgy levelek, hogy a címzett nem tud róla, hogy átvette, miközben jogkövetkezmények meg halasztó hatályok vannak. konkrétan: miért onnan tudja meg a tisztelt ügyfél, hogy díjtartozása van, hogy kikapcsoltam a modemjét? kapja levélben a számlákat, kap két értesítést meg egy felszólítást meg egy szerződésbontást, mindezt egy rakás pénzért, és semmi hatása, mert a posta ellinkeskedi az egészet. a szolgáltatóra egy csomó kötelezettséget ró a hatóság, a postára meg semmit???

    például normálisabb csomagfutárok felénk azt csinálják, hogy panel, van a folyosón külön ajtó. feljön a liften, állunk a zárva tartott ajtó két oldalán, én rátapasztom a személyimet az üvegre, ő megnézi, leteszi a pakkot a földre és elmegy. utána nyitom az ajtót és hozom el a pakkot. ez, szerintem, jobb módszer.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák