Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -FreaK-

    veterán

    Már van 2.0.170-es is:
    [link]

    Nekem is nagyon tetszik a chrome letisztultsága és gyorsasága, jelenleg is ezt használom január óta, már azóta is sokat fejlődött pl a stabilitása (bár még mindig fagy néha), néhány addon hiányzik ami FF alatt megvolt (pl.:adblock,flashblock,mouse gestures). Remélem az addon írók is belehúznak hamarosan:)
    Amit még hiányolok az a testreszabhatóság, pl egy sidebar nagyon jól jönne.
    Bár ha hozzávesszük h mennyi ideje fejelsztik nem is olyan rossz:)

  • -FreaK-

    veterán

    válasz bobsys #23 üzenetére

    Tényleg:)
    Nem, képzeld el úgy hogy az egyik kezed az egéren, a másikkal semmit nem kell csinálnod és néhány apró csuklómozdulattal eléred a leggyakrabban használt funkciókat.
    Nagyon kényelmes és gyors is, próbáld ki, de használd pár napig h hozzászokj:)

    moonman: true, bár nem dolgozhattak rajta túl sokat előtte. Nekem mindenesetre a letisztultság és gyorsaság jelenleg többet ér mint a sok funkció(amiket jórészt úgyse használnék) az IE esetében, bár bevallom töredelmesen a 8ast még alíg használtam, akkor is csak a legelső nyilvános verziók egyikével, az viszont nagyon instabil volt és nem igazán ment neki jól az oldalmegjelenítés(mellette még lassú is volt).
    Azért tervezem h most a véglegest is kipróbálom, hátha most már elnyeri tetszésemet.

    Ezt a gyorsaságot én meg nem hasonlítanám a szellemkergetéshez, engem pl kifejezetten idegesít ha egy oldalbetöltésre várni kell (bármilyen kicsit is), ezt pár napos használat alatt már nagyon megérezni két böngésző között. Ezt az IE7-el kapcsolatban írtam, meglátjuk a 8 mennyit javult ebből a szempontból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák