Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz erdoke #41 üzenetére

    A Google-nak mi köze a magyar nyelvhez? Azt sem tudják, hogy létezik ilyen ország. :D
    Örülj neki, hogy nem gépi fordítót használtak, mint sok noname program, hanem legalább megkértek egy Pistike szintű valakit, hogy fordítsa le nekik ezt a pár sornyi szöveget. :D

    Angol nyelven Paste és Paste and search és ez mindig így is volt. Ezt sem árt egyébként tudomásul venni, hogy a magyar nyelvet sehol nem jegyzik és aki legalább valamennyire tud angolul, annak célszerűbb ezen a nyelven használni a szoftvereit. Sok kellemetlenségtől megkíméli magát. :)

    A flashtől nekem is hányingerem van, alig várom már az OGG videókat a HTML5 féle <video> taggel, inkább én is JS, AJAX és CSS párti vagyok. A jövőben vagy flash, vagy JS+AJAX irányba megy majd az oldalak fejlesztése, úgyhogy időszerű megbarátkozni vele, ahogy az Office szalagos eszköztárral is. :K

  • Penge_4

    veterán

    válasz erdoke #43 üzenetére

    A Windowsban is voltak elírások. Volt is egy oldal ahol össze voltak gyűjtve ilyenek, mint 'harware változások' meg hasonlók. :DDD

    Az FF-et 1.5-től használtam komolyabban, előtte nem tudom volt-e benne valamilyen hiba, de a Netscape-en, Mozillán alapul, így a meglévő nyelvi fájlokat sem volt nehéz átemelni.

    Az Opera is asszem 6-os vagy 7-es verziótól magyar.

    Egyébként ilyen multicégeknél az a baj, hogy egy pár tíz fős vezetőség nem igazán látja át a több százezer alkalmazottjának minden lépését. Biztos javítják majd, de ez nem a fejlesztők és a Google dolga, hanem a Google magyar kirendeltségében dolgozó xy Mancikának. :D

    Az Office eszköztárat nem neked szántam, csak úgy általánosságban írtam, mert azt is sokan fikázták. Ezzel a széllel szemben hugyozás feleslegességét akartam példázni.

    Ha már a Google-t kell basztatni, akkor inkább azért, mert egy csomó minden először csak az USA-ban érhető el. Pl az új iGoogle kezdőoldal, a WikiSearch, meg ilyesmi, aztán megkapják a többiek angol felületen pár hónap múlva.

    Amúgy a Chromium changelogokat olvasgatva a hunspell kompatibilitást is fejlesztgetik. Gmailben is van magyar helyesírásellenőrző évek óta.

Új hozzászólás Aktív témák