Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz VBalu987 #39 üzenetére

    "A telepítő, legalábbis a netes, már gáz, meg sem mondhatom, hogy hova települjön fel a a GC."

    Ez így van jól. Egyre haladunk egy normális oprendszer irányába, ahol az uninstall az uninstallt jelenti, nem a program eltávolítását, aztán ide-oda társítsásos szemeteket hagyva a registryben. Továbbá így felrakható céges gépre is, mert a Program Files-ba rendszergazdai hozzáférés kell.

    A szokásos licenc elfogadása checkbox helyén pedig egy ilyen visszajelző cucc van, hogy szeretnél e támogatást nyújtani, "Bulshit".

    Miért is? A licensz elfogadása még a neten megtörténik, ahol az Agree-re kattintva elindul a netes telepítő. Értelmezni tudni kéne. A támogatás pedig azt jelenti, hogy névtelen statisztikai adatokat szolgáltatsz-e a Google-nak a szolgáltatás javítása érdekében.

    De hogy elindul, és nincs ilyen file menu meg semmi hasonló, csak egy villáskulcs jobb oldalon, ez a GC is elkezdett menni az Office 2007 irányába, azt is utálom, mint a szemét.

    Pedig ideje megszoknod, mert a Windows 7 is erre épül. Ha egy kicsit optimistán állsz a dolgokhoz és rászánsz pár napot, akkor meglátod te is, hogy sokkal kézenfekvőbb ez a megoldás, mint 50 menün keresztül lépkedni.

    "Aztán behoztam egy oldalt, érezhetőbben nem gyorsabb, mint az FF."

    Olyan oldalt hozzá be, ahol van JavaScriptes tartalom és ott próbálgasd.

    . A másik, hogy aztán jött a fekete leves, nyomom a ctrl + "+" kombinációt, s olyan a nagyítás, mint az IE 6 os változatában, manapság már nem szabadna így kiadni böngészőt, szerintem.

    Egyetértek. De használhatsz Chromiumot is, ami már fejlettebb, mint a Chrome (ez is van benne), csak nincs akkora "marketingje". Itt viszont ne az .exe-t telepítsd, hanem a zip-et töltsd le, bontsd ki, majd futtasd.

    Aztán a következő, hogy Programok telepítése és törlése, GC uninstall, s aztán meg behozza az IE-t, hogy küldjek véleményt, " de ezt miért? sosem értettem meg "

    Mondjuk azért, mert ennyit minimum illene, ha már ők ingyen a rendelkezésedre bocsátottak egy szoftvert, hogy értesítsd őket, miért távolítottad el, hogy esetleg javíthassanak rajta, majd később a te tesztésedet is elnyerje. Erre nem gondoltál? :D
    Gondolom az alatt a 40 másodperc alatt, amíg bejelölöd a checkboxokat, nem fogsz lekésni semmiről.

    A másik, hogy nem tudom miért, de angol nyelvű volt a lap címe, amire mutatott, s átírtam a böngészősávban az en-US részt hl-HU ra, s már magyar lett, ez sem szerzett nálam jó pontokat.

    Az IE nyelvi beállításaiban és a területi beállítások között nézelődj.

    Aztán a fekete leves, hogy a magyar oldal, még a Bétára emlékeztet kisértetiesen

    Miért kell egy oldalnak csilivili 5 megás bannerdús fosnak lenni, hogy az "ne bétára emlékeztessen" valakit. :D Kicsit torz ez a weboldalszemlélet. :U

Új hozzászólás Aktív témák