Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • remington2

    senior tag

    válasz Penge_4 #30 üzenetére

    "3: A Firefoxot nem kell maszkolni, maximum még 1-2 őskövület oldal miatt IETab kiegészítővel használni, ellenben az Operát gyárilag is maszkolják sok helyen a browser.js és override_downloaded.ini segítségével, hogy működjön az oldal."

    :DDD

    Epic fail az operának.

    szerk: most pedig megyek, beülök a fordomba autókázni egy kicsit a bal oldalon, mert én a balra tarts híve vagyok! Én eldöntöttem, nekem senki ne jöjjön szokásokkal és szabályokkal. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • remington2

    senior tag

    válasz cousin333 #43 üzenetére

    Jajj, előkerült a droidhadsereg? Akkor itt kell lennie valahol a kontroll-hajótoknak is . . .

    Vagy, mi a gond a hasonlattal? Az opera kicsi, a részesedése egy apró kerekítési baki, szóval nem hiszem, hogy a "magunk képére formáljuk a webet" feljelentgetősi a megoldás. Pista feltelepíti, nézi az első tíz oldalt, abból három bénán néz ki, már törli is le. Nem az én hozzászólásom, hanem a vallásos imádatotok az EPIC FAIL, az Operával (vagy a hozzáállásukkal) együtt. Nem csoda, hogy a feljesztők kiröhögik őket, hiszen a többi böngésző által birtokolt 99%-on megy, ezek meg itt pattognak :DDD Szegény nyomik.

    Egyébként nem kötelező reagálni, úgyis ugyanaz a 2-3 opera-szamuráj reagál.

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

  • remington2

    senior tag

    válasz Воланд #60 üzenetére

    Nem jól megjelenített oldalakat itt találsz, van egy néhány belőlük. :DDD

    "megjeleníti az általam rendszeresen használt oldalakat és hidd el, van belőle egy pár. "

    Az interneten is van egy pár oldal, és hidd el, akkora hányadát nem bírja normálisan megjeleníteni, ami több, mint elég. Lásd mellékelt ábra. De ha kell, inda-oldalaktól kezdve emailszolgáltatókig (freemail pl), blogoldalak (szintén indás, viszont wordpress blogmotoros oldalak is időnként). Lehet belőle válogatni. Én meguntam, ezért firefoxom, és mellé szabadidőmben, pusztán emberi jóérzésből térítem az operásokat. :DDD <--smiley

    És de igen, használtam operát, tudom, milyen szar.

    (Huhh, most nézem, hová fejlődött arrafelé a hippiforradalom. Valóban, sokat segít az operán a panaszkodós formalevél, a betűkódos problémabesorolás, a minősített esetek, a "csak firefoxon, chromeon és internet exploreren megy ez a sz*r oldal" hozzáállás).

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák