Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyix

    őstag

    nekem a legkeményebb az ébrenlétes mandulaműtét volt eddig, hány és öklendezés inger (de hányni nemtudsz semmit, mert éhgyomor) keltő fújós érzéstelenítővel, 10 centis tűvel torkonszurkálással, ilyen ollószerű izével vágogatással, és undorító cafatok kitépkedésével. De ez mind semmi a tiédhez képest, jól írtad, átéreztem.

    De az miért van, hogy sokkal keményebb dohányosoknál nincs ilyen?

    (én nem cigizek, egyszer próbátam ki ilyen "miaszartesznekezen" indíttatásból, két slukk után azt mondtam "ebbe nincs semmi jó", majd éjszaka kiokádtam tőle az aznap megevett összes kaját, ami véglegesen megpecsételte nálam a dohányzás sorsát örökre, mert a hányástól meg félek mint a tűztől, ezért nem tudok ész nélkül sem piálni, mint egyesek :)

    Apámmal meg abbahagyattam a dohányzást. 20 évig nyomta, majd még kisebb koromban mikor valami csínnyel, meg nemtanulással felidegesítettem, megkérdezte, hogy mit csináljon hogy rendesen viselkedjek. Mondom hagyd abba a dohányzást, mert megöl. Ok, abbahagyta, úgy hogy addig szívta, majd kész vége annyi, semmi átmenet. De állítólag én nemnagyon tartottam be a megállapodást, de az számít a legkevésbé. Ebből kiindulva szvsz mindenki abba tudja hagyni a dohányzást, aki akarja.

    [ Szerkesztve ]

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

  • Sanyix

    őstag

    válasz Pala #104 üzenetére

    Nekem is vannak ilyen nemtudom hova rakni a kezem érzéseim várakozáskor. De én inkábba körmeim körül tépkedem a bőrt, vagy játszom a mobilomon.

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

  • Sanyix

    őstag

    válasz shtml #34 üzenetére

    dehogynem... a jövedéki adót ellopják, szétosztják a nem dolgozó orkoknak. A te adódat is, de csak részben.

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák