Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz atiapa #28 üzenetére

    Semmi ilyesmi nem volt a mondandómban. Csak annyi, hogy iPad-et ajánlgatni gyerekjátéknak egy valóságtól nagyon messzire rugaszkodott gondolat, mert ez ma (nem csak Magyarországon) csak nagyon keveseknek realitás. Pontosan azért fogy annyi olcsó kínai szutyok, mert az emberek többségének csak arra futja, nem azért mert ostobák gyűjteni egy kicsit, egy használt 80-100 ezres iPad-re.

    "De azért ipadezhet is egy kicsit"

    Igen. Ha apu-anyu meg tudja vásárolni. Sajnos (és ez nem az iPad hibája) a legtöbb családban ez egy luxus termék. Ahogy a hasonló árú Androidos táblagép vagy mobiltelefon is.

    --

    (#30) erdoke:

    "Komplett sikertörténetek hiányoznak Androidra (pl. Toca Boca), és nem véletlenül."

    Ezt nem vitattam és én magam is sok értékes grafikával/fotóval foglalkozó alkalmazást hiányolok Androidon (bár a VSCO appok hamarosan megjelennek, aminek örülök), de azért közel sem erről volt szó. Nem az iPad ellen beszélek, én is egy iPad minit vettem volna ha nem kapom meg a Nexus 7-et 30 ezerért a net szolgáltatómtól, plusz a céges iPad-et is kedvelem. De te azt mondod, hogy hülyeség 50 ezres Androidos táblagépet venni, ha ott van 30 ezerrel drágábban a használt iPad is. Ha ismernéd azt, hogy mi a valóság a világban, akkor értenéd a vásárlók többségének a motivációját. Nem kell ahhoz nélkülöznöd meg száraz kenyéren élned, hogy a családi kassza őreként legyen egy lélektani határod.

Új hozzászólás Aktív témák