Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz azbest #21 üzenetére

    "Na meg a logikád szerint hogyan bizonyítod, hogy másoltad és nem letöltötted?"

    A te logikád szerint hogy merül fel ez a kérdés? Nem neked kell bizonyítanod, hanem annak, aki vádol. Az ártatlanság vélelme mindenkit megillet mindaddig, amíg az ellenkezőjét rá nem bizonyítják. Addig csak megalapozott gyanúról beszélhetünk.

    Ha Jóska agyonvágja a szomszédját egy baltával, akkor azt fogják nyilatkozni, hogy őrizetbe vették halált okozó testi sértés alapos gyanújával. Azért fogalmaznak ilyen cirkalmasan, mert csak akkor lehet rámondani, hogy bűnös, ha papíron ott áll az ítélet.

    Egyébként oly mindegy, mit határoztak. Ettől nem lesz kevesebb a warez. A filmletöltéseket lassan az online stream fogja kiszorítani, ami jóval kényelmesebb. Visszatölteni nem kell, fizetni nem kell, annyiszor nézed meg a filmet, ahányszor akarod. Csinálsz egy playlistet, mint a YouTube-on a kedvenceidből. A zene dettó ez lesz.

    A programok más tészta. De nem tudok említeni egy esetet sem, amikor a híradások arról számoltak volna be, hogy XY felhasználót megbüntették jogosulatlan szoftverhasználatért. Pedig tilos.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • BonFire

    veterán

    válasz dabadab #24 üzenetére

    Na jó, neked ez a kenyered! :DDD Te azért vagy, hogy tudd. Mondhatni te vagy a szemünk és fülünk.

    Én az általános médiáról beszéltem. Amit tömegek néznek. Sem a Kossuth rádióba, sem a Magyar Televízióba, sem az RTL klubon, sem a TV2-n soha nem hallottam ilyen híreket. A Népszabadság sem írta meg. De megkockáztatom, hogy még a BBC meg a CNN sem foglalkozik vele. Mert nem Közel-Kelet. ;)

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák