Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz LaMotta #2 üzenetére

    jahm... nem jó ez így... én pl a digisportos meccseken akadtam le... fizeti az ember a netet, fizeti a tv-t, aztán eladják a közvetítési jogot egy olyan adónak, ami nincs is mindenhol... ha azt akarták, hogy emiatt többen fizessenek elő náluk, szerintem bakot lőttek, mert ez egy elég ellenszenves húzás volt... (akinek mással élő előfizetése van, hipphopp nem tudja lemondani és átmenni hozzájuk)

    ez így gáz lenne nagyon, ha ez is fizetős lenne :( nekem nem tetszik az ötlet... maradjon minden a megszokottban inkább...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #16820480 #6 üzenetére

    ez szerintem egy darabig nem lesz megoldható, mert az én "összeesküvés elméletem" szerint a sok gagyi csatorna fejesei meg a szolgáltatók fejesei között mozognak a csúszópénzek, hogy ilyen csomagokban benne legyen a sok sz@r is... így el tudják adni a normálisabbakkal együtt... tegyük fel: 6000huf a 60csatorna, amiből átlagban mondjuk 10et néz az ember... ebből a pénzből jut mindenkinek... ha arányosan elosztjuk: 100ft/csatornára jön ki az átlag, de ha csak 10-et néznél, akkor 1000ft-ból megúsznád az előfizetést... ez jó nagy kiesés lenne a szolgáltatónak... kitalálták szerintem elég jól ezt a "dolgot" és addig nem lesz ez máshogy, amíg valaki nem lép a másik irányba... kérdés, hogy engedik-e ezt? vagy megérné-e egy új szolgáltatónak, hogy 1esével "értékesítse" a különböző csatornák közvetítését? (szerintem elnyomnák... a csatornák tulajdonosainak és a szolgáltatóknak nem áll érdekében, hogy változás legyen és el tudnám képzelni, hogy ha feltűnne egy ilyen új szolgáltató, a csatornák tulajai irgalmatlan árak mellett állnának vele szóba)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák