Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz Alarikman #37 üzenetére

    Mivel - mint írtam - egy hónapja megvettem, lényegtelen, mi volt x éve vagy mi van per pillanat.
    Akkor megnéztem különféle tableteket. Mi pad 4 plus (10" LTE) 260 dollár volt Kínából EU-ban épp nem volt belőle. Szóval 80k-ért kaptam volna, túl sok arra, amire nekem kell.
    Megrendeltem eu shopból Teclast M30-at, de boot loopos volt, firmware frissítés sem segített. (Előtte is teclast-om volt) Aztán vettem egy teclast p10 hd-t itthon, dw nem ment az LTE rész.
    Ezek után 30k-ért a szolgáltatótól (telekom spéci akciója - emellé 10 hónapig havi 1323Ft-ért 6GB mobilnet) ez tökéletes ajánlat volt. Ha pedig elromlik, akkor nem kell kínai bolttal vacakolnom, hanem itthon van gari.

    Mondom ezt úgy, hogy aki ismer, különösen a kínai dual simes mobil topikból, tudja, hogy bőven 100 felett vagyok a Kínából rendelt telefonokkal és tabletekkel.

    Ez egy kis akkus, kis teljesítményű tablet, amit 30k-ért nagyon megérte megvennem, mert valóban itt volt másnap, nem volt hibás és olcsó volt.

    Tuti nem venném meg eredeti áron, akkor sem, ha játszani akarnék rajta vagy bármi teljesítményigényes dolgot akarnék futtatni rajta.
    Sajnos pár éve beállt a tablet piac, nem igazán hoznak semmi újat, ami boszantó. Viszont ez a gép ezen az áron jelenleg számomra a legkevesebb kompromisszummal járt adott árért adott feladatra.

    De nem kezdeném ajánlani úton-útfélen, mert bizonyosan nem az ajánlott kategória.

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Új hozzászólás Aktív témák