Új hozzászólás Aktív témák

  • afb

    tag

    válasz SanyiSay #2159 üzenetére

    - Szerintem még valami ős SIM, vagy a fene tudja honnan veszi a beállításokat, de nem sokkal ezelőttig jó volt. nem tudom, változott-e valami a szolgáltató részéről, vagy az én beállításaim másztak-e el. A többi hasonló, azóta létrehoztam még egy APN-t, a w'n'w beállításokkal, az is megy.
    - Etotalk rom, az ilyesmit nem piszkálom, ahogy olvaslak benneteket, nem is nagyon érdemes.
    - Trémobil, csak egy kártyával használom, a cégest, meg a annak a profiljait nem keverném ide. Egyrészt, mert a céges külföldi kártya, és két fullos net hozzáférés kell, 2G-s döcögésre nem érünk rá, másrészt a kétkártyás teló nagy hendikeppje, hogy csak egy akkuja van. :) Estére általában így is mindkét teló igényli a konnektort. Nem azért vettem ezt a cuccot, mert kétkártyás. Egykártyásban nem gyártják, nekem meg mindegy. és ki tudja, egyszer még jól jöhet. :))

    Fólia re-re-reloaded:
    Mióta csak "hard-back-cover" van a cuccon, a kijelző körül már karcos a burkolat. De a kijelző így sem. Továbbra sincs kímélő módban, és nadrágzsebben utazik a másik telefonnal együtt. Megpróbálok egy fotót csinálni róla.

Új hozzászólás Aktív témák