Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    Minden népszerű termékből készül ezerféle, ipari hulladék minőségű fhos. Ez van, rengetegen csak az árcédulát nézik és a ktgcsökkentés jegyében születnek a noname tws-ek 1,5-2e Ft-os, ill. a "márkás" (pl. Lenovo) cuccok 4e Ft környékén.

    Beszéltetek itt páran a vezetékes bt fülesekről. Használtam 2 félét is, és engem rohadtul zavart a nyakamban himbálózó vagy a tarkómon csúszkáló zsinór. Csak oda akarok kilyukadni, hogy én abszolút nem érzem életképtelen, rossz iránynak a tws-t. Attól, hogy a fentebb leírt, ipari hulladék kategóriájúak is készülnek belőle, miért lenne zsákutca?

    Végül egy ajánlás a legolcsóbb, már bőven használható minőséget képviselő kategóriából azoknak, akiket nem zavar a kissé túltolt basszus és az ANC hiánya, továbbá bejön az "agybadugós" dizájn: Mpow Mbit S. Pár hete használom, a hangminősége nekem séta közbeni zenehallgatáshoz bőven elég (nyilván nem vagyok audiofil), vagy ha vannak körülöttem munka közben, akkor kiválóan alkalmas arra, hogy kizárjam a zavaró tényezőket. Telefonálás közben nagyon jól hallom a másik felet és engem is jól hallanak, de kültéren csak 1 vagy 2 alkalommal használtam. Villámgyorsan csatlakozik, egyetlen egyszer sem dobta a jelet, mióta használom, mindkét oldala használható külön is, és csak azt kapcsolja le, amelyiket visszarakom a tokjába. Pár (3-5) méteres távolságból atomstabil, messzebbről nem próbáltam. A füles akksijáról nem tudok nyilatkozni, mert mindig visszarakom a tokjába, ha nem használom. 1-2 órát biztosan bír, ennél huzamosabb ideig még nem használtam. Ha kérdés van, nyugodtan toljátok!

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • interstate76

    addikt

    válasz smc #39 üzenetére

    Azon gondolkoztam én is, csak féltem tőle, hogy kicsit "durung". Kényelmesen használható, stabilan a helyén marad?

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • interstate76

    addikt

    válasz smc #41 üzenetére

    :D

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

  • interstate76

    addikt

    válasz janeszgol #44 üzenetére

    Nem ismerem azokat, amikről írtál, de egy vicc, ha párosítási és/vagy stabilitási gondok vannak aránylag márkás cuccoknál.

    A 20 USD-s Mpow Mbit S-t a tokból kivéve bekapcsol, mire berakom a fülembe, és újabb 3-6 mp elteltével már csacsogja is, hogy "connected". Nem tudom, erre szoktak-e figyelni a gyártók, de még azt is bírom, hogy a tokot felnyitva a bal oldali fülest jobb kézzel kényelmes megfogni, és ez való a jobb fülbe, ill. értelemszerűen fordítva: a jobb oldali füles bal kézzel vehető ki kényelmesen, és az való a bal fülbe.

    Lehet, hogy ki kellene próbálnom egy 80 ezres vetélytársat és egyből nem szeretném ennyire, de esküszöm, nem vagyok benne biztos, hogy komoly hiányosságra lelnék.

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák