Új hozzászólás Aktív témák

  • zdanee

    őstag

    válasz hallador #46 üzenetére

    Hát én kapásból nagyon nehezen tudom a központozatlan csapongó mondataidat értelmezni jé egy szúnyog várj lecsapom a fenébe most szétkentem a falon de az sem teljesen világos számomra, hogy mi volt az eredendő kérdésed. Az, hogy a dedikált VGA meghal egy ilyen elvékonyított házban pár év alatt? Nos, igen, ha kizárólag azt használnád, de ügye ott van mellette az Intel kártya is, az esetek 90%-ában az megy, a dedikált meg arra a max napi 1-2 óra játékra van bekapcsolva vagy annyira sem.
    Az is igaz, hogy egy üzleti gép, vagy egy workstation jobban bírja a terhelést (én is Thinkpad T400-at használok), de a felhasználótól függ, hogy mekkora is az a terhelés, amit bírni kell. Ha egymás mellé teszed egy Ideapad és egy Thinkpad specifikációját, kapásból csak annyit látsz, hogy egy közepes i5 proci meg 4-8 GB RAM integrált kártyával meg HDD-vel 400eFt-ba fog kerülni, míg a másik gép fele annyi kétszer akkora procival és dedikált videokártyával... egy joghurtos dobozba csomagolva. Csak ezt nem így írják a reklámba persze. Átlagembernek a két gép között annyi tűnik fel, hogy 200 Ft felárat kéne fizetni a csúnyábbik gépért, amiben pöcökegér meg ujjlenyomat-olvasó van és játszani sem jó.

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák