Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz anaqer #90 üzenetére

    Jóval olcsóbban is létezik.
    A monitorba beépített meg alig feláras már pár esetben.

    De nem az áráról volt szó, hanem a megoldásról. Csak előnye van szvsz, aki fikázza nem értem miért...

    @mikung:
    Mert ha vinned kell magaddal a hálókábelt, HDMI kábelt, stb... az sokkal jobb.
    Egyébként meg NEM arról volt szó, hogy vidd a dokkolót mindig magaddal.
    Ahogy írtam optimális esetben akár egy monitorba beépítve megvan. De ha nincs akkor is pl. van KÉT(!!!) darab, mondjuk otthon és a munkahelyen. Máris megoldva a kényelmes használat.

    Egyébként is másról beszélsz... ez dokkolás. Akkor van értelme ha ki van építve. Ha használni akarsz pl. külső monitort, billt, stb... ezeket dokkoló nélkül is magaddal kellene vinned ami ugyanúgy fail.
    Vagy ha úgy jobban tetszik: eddig is léteztek dokkolók, vagy fél asztal nagyságúak. Azt se hordoztad, hanem volt itt-ott 1-1 darab... meg ami mellé kellett.

    Ennél miben rosszabb a Type-C, ha jóval kisebb és szabványos, nem 22 féle létezik 10 gyártóhoz? :U
    Ill. mivel jársz rosszabbul ha NINCS a gépen Type-C csati?

    szerk: Fentebb írtad. PXE bootra gondolsz?
    Fogalmam sincs megy-e de inf. mérnökként 15+ év tapasztalattal kb. 5x láttam valakit PXE-vel bootolni. Nem egy musthave finoman szólva... főleg notinál nem látom az értelmét. PXE nélkül elviszed máshova és egy darab tégla lesz belőle? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák