Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz UnA #18 üzenetére

    Nem kell minden szemetet megvenni 30%-os akkuval. Érdekes módon nálam ilyen gond nincs soha, igaz, resetelt akksis gépeket veszek 90%+-os akkukkal :B

    Teszthez: teljesen magyarrá akkor nekünk mást jelent, fizikailag hiányoznak billentyűk, azt úgy nehéz lesz.
    Kijelző: itt fejeztem be a "teszt" olvasását. Olvassunk utána, nézzük meg, használjunk HWInfot és nézzük meg mi a csudáról írunk. Utána nyissunk csapot arról, hogy micsoda kijelző van a gépsasban, mert így elveszti a hitelét az írás.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • simonzé

    addikt

    válasz UnA #3 üzenetére

    Nem titkosszolgálat, csak rendkívül béna a központi IT-nk. :)

    @Snowy_owl - Lehet rá Linuxot tenni a Ruphus segítségével. ;) A Throtling viszont elképzelhető, bár számomra még játék alatt sem tűnt fel hogy csinálná... Na majd jól elkezdem figyelni.

    @Dave™ - Nem javíthatom a panel típusát, hiszen a gyártó és a forgalmazó weboldalán is IPS van. Lehet hogy a túlsó part számára másik panelt tesznek bele, mert az enyémmel semmi gond nincs a korlátozott függőleges betekintési szögeken kívül.

    @turbulencia8 - Hát ezt mondom. Nem? De! :)

    Plazmacucci - Nahát, valóban el van írva a cím... Talán a szerkesztő írta át, mert én tutira 100S-t írtam. Javítom, köszi! A többi ponttal nem értek egyet, de nem kezdem el védeni a gépet. Elég ha nekem jó, nem kell hogy neked is az legyen!

    @Nagya21 - Szerintem nézd meg a Chromebookokat. Fősulira én azt vennék, ha az ilyen 100S féle gépek már ki vannak zárva. Egyébként ez a gép is létezik Chromebookként. Kicsit heréltebb, de mégis fürgébb, mint a Windowsos változat.

    @Stauffenberg - Na már vártalak. Nem is értettem, hogy miért nem hozta fel senki az első 15 hozzászólásban a "bezzegahasználtüzleti" témát. Egy vadiúj hamburgerhez képest a használt gulyáslevest hoztad példának. Köszi érte! :)

    @Tikakukac - Sajnálom ha nem a te véleményedet írtam le. Ígérem, máskor jobban figyelek! Bill: egyedül az ' í ' hiányzik a billentyűzetről, amit én az ALT+J-vel pótolok. Cserébe feleannyi volt az ár mint itthon. Egyébként szerencsére keveset írok magyarul, de pl. ezt a cikket is ezen a gépen írtam, és még élek.

    [ Szerkesztve ]

    I don't fit in. I fit out.

  • simonzé

    addikt

    válasz UnA #64 üzenetére

    Az USB boot is le van tiltva, sőt a legtöbb céges gépünkön még az USB portok is csak egérhez, bill.hez jók.

    Az IT-nk tényleg kókler. Dolgoztam már olyan cégnél, ahol igazán bizalmasnak minősülő, "védelmi célú" anyagokkal dolgoztam, de az ottani IT értette a dolgát. Ott volt szabad netezés, meg ésszerű rendszerfelügyelet, hozzáféréskontroll. Na a mostani nem ilyen. Ők csak az eszetlen kerítésépítés, újabb jelszó, újabb tiltás elvét vallják. Hát itt ez van. :(

    I don't fit in. I fit out.

Új hozzászólás Aktív témák