Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #20691712

    törölt tag

    válasz buvartacsko #14 üzenetére

    Amugy arra kivancsi lennek az ilyen fikabajnokoknak milyen cuccuk van.
    Meg "nem kene mert nem tetszik a szine" duma.
    Aha.
    Gondolom akkor nem a zs nincs meg ra.
    Nem jo a szurke ezert inkabb hasznal valami 6-7-8-x eves cuccot mert nincs olyan ami tetszene.

    Anyam, osszeszarom magam, de komolyan.
    Ennyi bohocot...

    [ Szerkesztve ]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #12 üzenetére

    3. éves MacBook Airem köszöni szépen jól van, nem halt meg benne semmi ami oda van forrasztva, és eszem ágában sincs lecserélni még egy darabig mert kiszolgál.

    Ja apple meg a garancia inkább hagyjad, mert tudom, hogy nincs apple cikk ezért ide jársz trollkodni, de beszélj a tesztelőkkel, hátha lesz egy kettő, mondjuk a 10*esen túlárazott fejhallgatókon felül szerencsére nincs apple cikk, mondjuk miről lenne? Nem? De legalább megnyertünk téged...

    halladornak a következő márkák számítanak business kategóriába: hp, hp, hp, hp, hp, hp, egy kis dell, nagyon ritkán meg még a toshiba is. :) minden más szar, remélem tudtam segíteni, hogy megértsd miért jár trollkodni a thinkpad szálakba. :)

    Az, hogy most ezeket írtam, és csak ezeket tudtad felsorolni abból is látszik mekkora apple troll vagy, aki most a business topikokban portyázik apple cikk hiányában... A fujitsu-t kihagytad, ja azt nem írtam most honnan is tudnád? gyenge, gyenge, mint az apple x86 üzletága mostanában...

    Nyilván meg tudod magyarázni, hogy a forrasztott cuccok mennyivel jobbak, mint a nem forrasztottak, ez ilyen apple-s, a steve mondta akkor úgy van, ha nem akkor is...

    Szvsz a Lenovonak kb nem is létezik szép terméke. Elég sok TP-m volt és van is, de azt hiszem már kinőttem ezt.

    Ez mindent elmond a hozzáértésről, a válasz apple ;]

    (#15) bulletstorm

    Mondom:

    HP NX7400, Lenovo TP T61, HP ProBook5310, Dell Vostro 1015, HP ProBook 6460, Dell Latitude 5430, HP EliteBook 820G1, Lenovo ThinkPad T440, Dell Latitude 5440, 5470.

    Gondolom vágod melyik mire jó, melyik mit tud, és miért érdemes megvenni? , melyik mit és hogyan tud, de ilyen magyarosan írtál valamit, mert az olyan buvártacskós...

    "fikabajnokok" fogalma nálam a tapasztalat, nálad mi is?

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz buvartacsko #22 üzenetére

    igen, de itt mindenki epic-mega-giga csillagközi vállalatoknál dolgozik, ahol ám vPro meg egyéb ilyenek mindenképpen kellenek, hiszen hallador is legalább 5000 gépet menedzsel egyszerre. és hát ott sokkal gyakrabban meghal biztosan a forrasztott ram, mint a ne forrasztott ram. :D

    Az, hogy neked a technológiáról a trollkodáson felül halvány lila fingod sincs az jól látszódik. De ha másnak van, az nem azt jelenti, hogy te okos vagy, hanem azt, hogy nem. Ez a te bajod. Nem másé... Érted ugye? Ez ilyen magyaros, ha te nem értesz hozzá, akkor a másik se értsen...

    hallador: mégis mi a gondod az apple garanciával? sajnos én nem ismerkedtem meg vele a 3 év alatt, de a lenovo szervizét már nagyon jól ismertem, mert mindegyik thinkpadem legalább 1x járt ott, az általad sorolt T61 4x is. az X200amba negyedjére sikerült kijelzőt cserélnie a kiérkező szervizesnek, hiszen csodatévő next biznisz déj garancia volt rajta ami ezen a szar meken nincs, de így is 1 hónap volt mire olyan kijelzőt, meg úgy egyáltalán KIJELZŐ érkezett a központi szervízből.. szerencsétlen macbookon is van 3 év gari de minek...
    apple topic van elég, csak itt évente nem 40-50 gépet ad ki egy gyártó feleslegesen. :)

    balblablabla... :)

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák