Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csaszykj

    aktív tag

    Ha akarnak úgyis lehallagatnak, bemérnek cellainfó alapján, vagy megvan rá a módja az illetékeseknek.

    Nekem annó '03-ban volt 1 rendőrségi ügyem, mivel lopott telóba került a sim kártyám.
    A telót nekem is hoztán, 5110ről beszélünk.

    Történt az eset május végén, szeptemberben jöttek a telefonhívások, a haveroktól, akikkel beszéltem, h bement hozzájuk a yard a suliba, felvitették őket az igazgatóiba, és ott kérdezték ki, hogy kié ez a szám, és mit beszéltünk.
    Szerencsére mivel nyitni volt a teló nálam, így szépen betettem a saján 20asomon kívül 2 haver 30as és 70es kártyáját.
    Mindenkit felkerestek szépen sorban, és a végére én maradtam.
    Akkor kerültem be szakmunkás gyakszira, étterem, mivel pinszérnek tanultam.
    Szépen mutatták a híváslistámat, a haverokéval együtt akiknek a SIM-jét beletettem a telóba, kinek mikor és nagyjából hogy HOL tettem bele a kártyáját a telóba, és kihangsúlyoznám, egy Nokia 5110ről beszélünk! Szép kis Pannon-os , Westel-es és Vodás híváslistákat nyomtak elém...

    Kínos helyzetbe hoztak az új gyakszihelyemen, 18 év alatt voltam még, szülő sehol a kihallgatáson az étterembe.... Majd lehetett járkálni egy 100 km-re lévő jard-ra, mivel erőszakos bűncselekményből származott a telefon, persze amiről engem nem tájékoztatott az illető akitől vettem a telót.

    1 év felfüggesztett lett belőle, mivel nálam volt utoljára a teló bekapcsolt állapotban, nem tudtak semmit sem rámverni, nem árultam el h kitől van a teló, a családi fejmosásról ne is beszéljek ami utána és közben engem ért....

    Azt hogy hol tettem bele a sim kártyát ( település ), 2003ban honnan a picsből szedék ?

    Cellainformáció :F

    Gondoltam lepötyögöm, érdekes story volt

    Viszont ami tény, érdemes lenne már vmi normális, átfogó, platformfüggetlen mobil vírusírtót kitalálniuk az okosoknak, amit lehet simán WAP-ról vagy GPRS-ről is frissíteni, nagyon kis helyigényű néhyán kb-os adatbázisfrissítéssel ( nincs mobilnetem, sem semmi mobilos net előfizum, és gondolva itt másokra is, akiknek nincs ), mivel nem szeretném ha akárki is infókat gyüjtenéne a telefonomról, híváslista, személyes cuccok, képek stb...

    Symbianos telóm van, 6120c ; BT GPS hozzá, a mentett útvonalak, stb...

    Hiányzik az vkinek is h a kis magánszférájából infókat gyűjtsenek?

    Sztem nem :DDD

  • Csaszykj

    aktív tag

    válasz t72killer #40 üzenetére

    Hát jah, ha már a saját gyerekünkben nem bízunk meg, a rohanó világunkban mondjuk sosem tudni...

    Érdekes téma, lehetne itt még köröket futni a témával elég sokat.

    Azért a bnővel rosszalkodásra mondjuk kimondottan jó lenne, de hát... :DDD

Új hozzászólás Aktív témák