Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • khron78

    őstag

    válasz b. #24 üzenetére

    Ahogy ti is mindig itt vagytok és erősen elfogultan imádkoztok akármihez, amire Nintendo van írva. A hiper marketingnek hála elfogyott belőle egy nagyobb szám, de azért én nem esnék hasra tőle továbbra se. A N64 a SNES után kisebb bukásként volt elkönyvelve. Pedig akkor a piac is kisebb volt. A Switch-ből láthatóan kezd kifulladni a történet kb. 2 év után. Az emberek rájönnek, hogy 1db Zelda, meg 15db Mario valóban szórakoztató, csak más nincs is a gépre. Tudom-tudom Splatoon stb. Volt Switch-em 1.5 évig, de eladtam, mert meguntam. Egy normális rally-t nem kapsz rá. PS4-re meg legalább 10 ilyen játék van. Metroid, Castlevania, hol vannak ezek a játékok? Mariozni 3DS-en is lehet, ahhoz nem kell a full HD. Zelda meg WiiU-n is futott már.
    Splatoon is onnan indult.
    De elég megnézni a Switch top játékokat. A fele indie game, vagy olyan mintha Super Nintendo-ra készült volna. Sima oldalnézetű platform.
    125. rókabőr. horror áron. 100eFt a gép, vicc.
    Hardverileg elavult, szoftveresen kifulladt.
    Nem véletlenül jön a dokkoló nélküli változat. Feltalálják újra a Gameboy Advance-et. Ami nem rossz, ahogy a 3DS se az.
    A sok rókabőr, a nyitás hiánya, na meg az elszállt árak, ez az, ami miatt nekem nem szimpatikus a N. Persze ettől még másnak lehet jó és én is több Nintendo terméket kedvelek. A WiiU-t például szerettem és érdekes módon több olyan játékot találtam rá, ami érdekelt, mint a Switch-re. A Switch egyszerre akar lenni kézikonzol és otthoni konzol, csak ez tartalomban nem mutatkozik meg. Hordozni nagy és körülményes, otthonra meg gyenge és tartalom sincs elég rá.

    Ja és a lényeget ki is felejtettem. Kinek kényelmes ez a gép? Nekem fél óra után görcsölt tőle a kezem. Borzalmas a fogása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák