Új hozzászólás Aktív témák

  • tlac

    nagyúr

    válasz FTeR #86 üzenetére

    nem látom, h hol különül el a dolog. elméleti tudás nélkül nem lehet gyakorlati tapasztalata. a gyakorlati tudás magasabb szinten van, mint az elméleti.

    na az utóbbi gondolattal nem értek egyet, lehet gyakorlati tapasztalata, de az nincs magasabb szinten
    erre azt a példát tudom hozni, hogy tizenpár évesen tudtam basic-ben programozni, kicsivel később pascal-ban is, és ha visszanézem ezeket a kódjaimat látszik, hogy nem túl igényesek, működtek, de nem voltak rendesen átgondolva
    vagy olyan kódrészletek voltak benne, amiket láttam, hogy mit csinálnak, de nem értettem a működését
    tudom, fura példa, de ez magasabb szinten is jelentkezik

    nem tudom hogy épül fel nálatok egy interjú, csak itt leírtakra tudok reagálni
    azt látom, hogy a webes gyakorlat sokkal nagyobb prioritással számít
    tehát engem nem vennétek fel (nem sok dolgom volt webbel), amit meg is értek, mert az elején biztosan tovább tartana megoldnia a feladatokat, mint a többieknek, viszont az évek alatt megtérülne, ha azután pedig igényesen és megfelelő gyorsasággal dolgozok
    persze ha a weblapjaitok háttérben nincsenek nagyon összetett folyamatok, akkor ez rendben is van és elég is lehet

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák