Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz rosszcsont88 #15 üzenetére

    Óóó, god of war sokkal hangosabban megpörgeti, azt pedig PC-n futtatni necces lenne :) Ahhoz képest még az előző patch is "halk" volt, csak néha hajlamos volt felpörögni.

    Amúgy X360 első szériája szeretett pirosgyűrűsen megdögleni, azóta nem nagyon halt meg konzol a környékemen, pedig van szórás rendesen.

    Amiket pedig leírtál konfigok árából kb 3 konzol kijön és még játékokat is vettem rá -amiket ha okos voltam lemezen vettem- és tovább is tudom őket adni minimál bukóval. Évekig toltam a PC mustardracer csapatot, amióta megvan a ps4 azóta kb be se kapcsoltam a gépemet játék céljából, egyedül haverral 7 days to die multit tolom rajta. Gondolkodtam rajta hogy most majd veszek ryzen alapú új konfigot de igazából... ps5 teljesen jó lesz nekem erre a célra, megveszem és 6-7 évig letudva a gond az up2date gamer gépről.

  • hunluki

    senior tag

    válasz rosszcsont88 #17 üzenetére

    Idei generáció tényleg elég tré lett hűtés szempontjából sony-nál, de igazából csak a hangja a baj, bírja az nem kell túlaggódni. Erre találták ki :)

    Mostani konzolok amúgy is PC vasak szépen becsomagolva, de a tört játék és az emulátorozás nekem nem pálya. Család, barátok, meló... egyszerűen nem fér bele, én csak le akarok huppanni a babzsákba és csapatni a TV-n ha van rá egy kis időm.

    SteamOS-t szerintem engedd el, már a valve is megtette. Jobban jársz egy POP_OS!-el pl, system76 csinálja és odafigyelnek hogy minden up2date legyen és a legfrisebb protonos cucc is belekerül mindig, mezei steam klienssel lehet játszadozni egészen jó eredményekkel.

  • hunluki

    senior tag

    válasz rosszcsont88 #19 üzenetére

    Őőő... szerintem engedd el :) Hidd el, te érdeked. Azért ez ennél "cseppet" macerásabb mint fogok egy BSD-t, ráhaxxolok egy xorgot és már eheti is a gádofwórt.

    SteamOS-t valve csinálta amikor beparázott a windows store-tól, de mivel sok macera volt vele és kicsit sokat akartak markolni végül elengedték az egészet a fenébe. Persze még valahol biztos rugdossák és foltozgatják de a fent emlegetett pop_os már évezredekkel előttük van. Amúgy pop_os ubuntu alapu ami meg debian alapon nyugszik.

    Nem szeretnélek letörni, ha érdekel ez a része akkor irány a hup, fórumozz, érdeklődj, olvass. De ha perpill itt tartunk hogy egy xorg bekonfolása gondot okoz akkor abból nyugdíjra se lesz last of us PC-n :N

Új hozzászólás Aktív témák