Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Én örülnék neki, mert vannak oldalak, amiken nem lehet reagálni, a FB oldalukat ajánlják, hogy ott lehet. Így nem lenne nekik ez a kibúvó, talán csinálnának saját fórumot, vagy használhatnák a Disqus-t. Különben meg utálom a FB-ot, mert tetű lassú. Ráadásul nekem egy ideje nem működik ott a messenger. Nem tudok beírni semmit, nem jelenik meg egyetlen betű sem. Nekem úgy tűnik, a java script miatt van. Egedélyezve van a böngészőben, csak a böngészőm nagyon régi. De januárban ugyanezzel a böngészővel még tudtam beírni.

    Nagyon kellett volna valakinek írni, mert másképp nem tudtam elérni. Paintben írtam üzenetet, és kimentettem képnek, azt el tudtam küldeni, mert nem kell hozzá a billenytűzet, egérrel be lehet kattintani. A képküldés, és a smiley berakása működik, még ha utóbbi egy türelemjáték is, olyan borzasztó lassú..

    Sehol máshol nem volt még ilyen jelenség, erre ma akarok ide írni, és már itt sem jelenik meg semmi a billentyűzetes bevitellel. De még a kurzor sem, hiába kattintgatok a szövegboxba. Valamit a PH-n "modernizálhattak". Lehet, hogy most nagyon modern, de kevésbé felhasználóbarát. :U Szerencsére itt van 'visszatérés az előző szerkesztőre' opció, és az működik.

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák