Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    Most akkor komolyan megkérdem a szerzőt: szerinted a mobiltelefonos vagy táblagépes játék összehasonlítható élményben akármelyik jóbb MMO játékkal?
    Ne is gondolkodj mert tudod te is a választ: persze hogy nem.
    A mobilos platform egyre jó: vonaton, buszon is azt baszogatod a melletted ülő bombanő helyett, akivel legalább addig megismerkednél hátha lesz belőle valami......
    Maradjunk annyiban hogy ez csupán divat és nem több. Én speciel képtelen vagyok a mobilomon bármilyen játékkal játszani (van néhány de nem köt le). A telefont én nem arra akarom használni és kész, értelmét sem látom. :K

    Másik információhiányra utaló nyom a cikkben: az SWTOR nem lett teljesen ingyenes!!!! Honnan veszitek ezt a marhaságot? Megmaradt előfizetős, annyi könnyítést adtak hogy el lehet menni level50-ig előfizu nélkül kb 100 év alatt. Ha valakinek ez megéri akkor élvezze.

    A wow sikere pont abban áll hogy nem váltottak ingyenes f2p rendszerre, ezáltal nem került be annyi ökör a játékba akik szétverik a játékélményt meg mindent amitől az ember jól szórakozik.....van már tapasztalatom az f2p-vel kapcsolatban és köztudott tény hogy parasztvakítás. Ingyenesség=ha valamit akarsz akkor fizess mindenért, de addig is míg eldöntöd belogolhatsz a játékba utána azonban pénzbe kerül. Ennyi. Akinek meg sok a 3-4 ezer fois havi díj az menjen kártyázni vagy könyvet olvasni, nem kötelező online MMORPG-vel játszani!!! Akinek meg se kártyára, se könyvre nem telik és mégis ide beírkál az mehet melegebb éghajlatra mert onnantól kezdve világos hogy hazudik.... :W

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Wolverine #47 üzenetére

    Igen van olyan játék ami sikeres miután f2p lett, főleg mivel előfizu alatt senki nem játszott velük szinte.....a semmihez képest a valami persze hogy siker.
    A TOR esetében viszont épp fordított volt a helyzet: volt valami amiben volt lehetőség és ebből lesz majd semmi.
    Miből gondolom ezt: elég sokan vannak olyanok akik az f2p eljövetelekor befejezik a játékot és kész. Köztük én is, mivel nincs kedvem olyan barmokkal játszani akik azzal a véleménnye kezdték hogy szar a játék de ha ingyenes lesz akkor majd jön. Ha szar a játék akkor mitől lesz jobb ha ingyenes? Nem. Ezek az emberek betegek akikkel egysterűen nem lehet mit kezdeni. Aki pedig ilyen a valóvilágban az nem viselkedik másképpen a játékban sem. Márpedig lesz majd ott is rinya bőven, de sebaj: legalább átmegy vagy visszamegy játszani mással (pl.:wow) és kész.

    (fenti írás csupán vélemény mely bőven elfér a tiéd mellet is, nem cáfol csupán kiegészít szerintem)

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Kewkwaxa'we #65 üzenetére

    Nem jöttek rá semmire.
    Az L2 simán kiöregedett, a másik amit AION-nak hívnak meg magára lett hagyva az európai fronton, ezért odaadták gameforge-nak. Ázsiában a mai napig jól megvan, L2-ből pedig sok ingyenes szeró működik egy régebbi patch-el ami még jó volt.

    Az f2p pedig nem pozitívum hanem egy nagy néplenyúlás. Ezért nem játszok olyan szarokkal, mert többe kerül sokkal mint egy előfizetős játék.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Kewkwaxa'we #68 üzenetére

    "A ncsoft sosem az európai piacból élt meg, ez látszik is a játékain" - ki mondta ezt? :)

    "Ez csak a Te fejedben lenyúlás." - nézd ki lehet számolni, ettől függetlenül lehet hogy nem minden esetben teljes lenyúlás. Én mindenesetre hányok tőle és soha nem lesz számomra jobb világ. Tessék megvenni azt a kurva játékot és kifizetni azt amibe kerül, ellenkező esetben el lehet menni kártyázni vagy könyvet olvasni....Nem kötelező játszani annak akinek nem telik vagy nem akar fizeni semmiért jó magyar szokás szerint....Ennyi! :W

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Kewkwaxa'we #71 üzenetére

    Túléled nem? Ennyi.. :DD

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Wolverine #74 üzenetére

    Nem értem mi abban a nem egyértelmű amikor nincs pénzem ezért nem veszek meg valamit, vagy nem fizetek elő?! Voltam már minden fajta helyzetben, több játékkal kapcsolatban is. Játszottam már f2p-vel is, de sajnos nem hozta az elvárásokat, a tartalmat meg nem abba az irányba tolták ott sem amitől jobb lett volna a játék. Ergo az f2p nem garancia arra hogy jobb lesz a helyzet.....Mi ebben az extrém?
    Én csupán azokra utaltam akik szerint van egy MMO ami sokaknak tetszik és játszanak vele, mire jönnek páran és simán lefikáznak mindent, hogy mekkora szar az amivel más játszik. DE ha majd ingyenes lesz akkor ő is játszik vele. Szerinted ez vélemény? Ha valami olyan ami nem tetszik akkor én azzal akkor sem fogok játszani amikor ingyenes lesz......
    Mi ebben az extrém?

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

  • Raysen623

    addikt

    válasz Kewkwaxa'we #77 üzenetére

    Na látod itt a probléma: nem vagy hajlandó még felfogni sem azt amiről itt beszélünk délelőtt óta.....Nekem nincsenek betanult hsz-eim mivel mindíg fejből leírom azt amit témábavágónak gondolok, az már más kérdés hogy te mit tudsz ezzel kezdeni. Ezekszerint keveset.....
    Ezekután ne haragudj de én sem fogok erőlködni....hiszen ugyanúgy elmondhatnám hogy te is a szokott f2p szöveget tolod....azt hiszed te vagy az első ilyen akivel vitába szállok? :F
    Tudod mit: felejtsd el az egészet és nézz másfelé.....szép napot!

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák