Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Guitar14

    senior tag

    válasz tboy93 #17 üzenetére

    Gyári Sony kompozitkábel és egy Philips 32PFL7685H/12 TV-re van kötve ami 2010-12-es amikor még minden is volt a TV-ken hátul. :) Kb 35 ropiért vettem 5 éve használtan és imádom. Az alacsony válaszidő, 100Hz és a csatlakozó választék miatt választottam ezt. (na meg talán az Ambilight miatt) 4 HDMI van rajta, 1 komponens bemenet, 2 SCART, VGA, bónuszként USB és SD. Menüben minden átnevezhető, tehát forrásválasztáskor kiírja a TV, hogy: Xbox/PS1/PS2/Switch.... 5 portos HDMI elosztó is van rádugva úgyhogy jelenleg 8 konzol van rádugva (PS1-től egészen Series X)-ig HDMI vel, 1 komponenssel és egy Scarttal +1 PC VGA-val. Külön kapcsolós elosztón benyomom a kívánt konzol tápját, bekapcsolom a gépet és már játszok is.
    CRT-nek már nincs helye a szobában de nem is érzem szükségességét, PS3 is van otthon de a feeling miatt PS1-en játszom. Nekem hozzá tartozik a lézer mozgásának a hangja az élményhez meg a kissé mosott a kép. :D
    Amúgy kb minden konzol ami nem HDMI-s azt HDMI átalakítóval használom (Pl, PS2, GC, Xbox Classic, Wii.) PS1 maradt RCA-n.

    Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

  • ldave

    félisten

    válasz tboy93 #21 üzenetére

    Egy utolsó generációs top Sony Trinitron CRT tévét én is elfogadnék :)

    A Slime draws near! Command?

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #14 üzenetére

    2023 február

    Jópár év után csak beadtam a derekam és vettem én is egy nintendo switchet (úgy sincs elég játék amivel tudnék játszani :P) , egyenlőre csak egy használt (még 1 év gari!) Lite-ot. Erre vettem először pár indie címet, aztán rövid rágódás után (nehéz megemészteni a 15-16k-s címeket) megvettem a Mario Odysseyt és a Zelda BotW-ot. A Mario nagyon tetszett, totál hozta az N64-es Mario 64 feelinget, napok alatt lepörgettem a fő sztorit. Utána még elkezdtem benne gyűjtögetni a holdacskákat, de aztán a kíváncsiság győzött és beraktam a Zelda-t is. Megmondom őszintén az elején eléggé nem kapott el a játék, nagyon lassan indul be. El vagyok én szokva ettől. Beleraktam már több mint 15 órát, igazából fogalmam sincs hol járok benne annyira el vagyok veszve, de mostmár jobban tetszik mint az elején :D Rengeteg felfedezni való van benne és brutál jó ötletek. Némelyik shrine zseni.

    Közben PS4-en leraktuk a coop társammal a youngblood-ot, végül nem lett platina, egész egyszerűen nem ér annyit az a játék. 20 óra után én olyan szinten halálra untam, hogy töröltem és mondtam hogy válasszunk mást :D Úgyhogy most a GR Breakpointnak ugrottunk neki, aztán majd Resi 5 jön.

    A hónapban elég sok mindent el is adtam, főképp olyan PS3 játékokat amik innen onnan rajtam maradtak, hátha majd játszok velük. Aztán ki lehet találni melyikkel játszottam :) Úgyhogy a switch is úgy jöhetett hogy asszonnyal megbeszéltem eladok ezt azt, pár fölösleges kontroller, játékok, töltő stb.

    Vásárlás
    The Hong Kong Massacre Nintendo Switch
    Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans Nintendo Switch
    The Little Acre Nintendo Switch
    Super Mario Odyssey Nintendo Switch
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild Nintendo Switch
    Torchlight II Nintendo Switch

    Eladás
    LittleBigPlanet PS3
    Gran Turismo 5: Academy Edition PS3
    LA Noire PS3
    Mortal Kombat Komplete Edition PS3
    LEGO Batman 3 PS3
    Fallout New Vegas PS3
    Dragon Age 2 PS3
    Ghost Recon Future Soldier PS3
    Call of Juarez Bound in blood PS3

    Végigjátszás
    Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans Nintendo Switch
    Super Mario Odyssey Nintendo Switch

    Havi összesített: +5
    2023 összesített: +7

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #33 üzenetére

    2023 március
    Nagyrészt a Zelda BotW pörgött, ezzel elvagyok mostanában teljesen :)) Ezen kívül még a Breakpointot nyomjuk a coop partneremmel, hetente 1-2x. Resi5-öt is azért vettem meg, hogy ha lepörög a Breakpoint akkor tudjuk mivel folytatni a hentelést.

    Voltak jó Nintendo e-shop akciók, de végül csak a Republic Commandora csaptam le.

    Vásárlás
    RESIDENT EVIL 5 PS4
    STAR WARS Republic Commando Nintendo Switch

    Eladás
    -

    Végigjátszás
    -

    Havi összesített: -2
    2023 összesített: +5

  • ldave

    félisten

    válasz tboy93 #42 üzenetére

    11 ezer Ft-ért találtam itt aprón egy eladó példányt, hibátlan állapotban. Hasonló áron gondolom előbb-utóbb felbukkan majd egy-egy darab,

    A Slime draws near! Command?

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #37 üzenetére

    2023 április

    Vásárlás
    Call of Duty Black Ops Cold War PS4
    Nintendo Switch Online + Expansion Pack 1 év
    LEGO City Undercover Nintendo Switch
    Luigi's Mansion 3 Nintendo Switch
    Eladás
    -

    Végigjátszás
    Metro Last Light Redux PS4
    Minecraft Dungeons PS4
    Battlefield 2042 PS5
    The Little Acre Nintendo Switch
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild Nintendo Switch
    STAR WARS Republic Commando Nintendo Switch
    GoldenEye 007 Nintendo Switch
    LEGO City Undercover Nintendo Switch

    Havi összesített: +4
    2023 összesített: +9

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #45 üzenetére

    2023 május

    A hónapban befejeztük a coop partneremmel a Ghost Recon Breakpoint main story-t, most épp a plat-ra hajtunk :) Az utolsó bossnál azért a difficulty curve elég meredek volt, szenvedés volt. Lenyomtam a Call of Duty Cold War-t, rettenet körülményes játék, nyakon tudnám b.szni a fejlesztőket. Telepítés után még nincs fent a kampány alapból, ahhoz még le kell szedni 3db kampány patch-et :U Többször kifagyott. Volt olyan pálya, ahol csak úgy tudtam átjutni, ha a PS5-ön levettem a felbontás a főmenüben 1080p-re és úgy indítottam el a játékot :Y Gyalázat. LEGO City Undercover is lepörgött switchen, erről se sok jót tudok mondani technikai téren. Több fagyás és a városban max 20 fps. A végére nekem unalmassá vált. A GRID Legends tetszett, az jól is van optimalizálva, fun arcade autós játék. Ezt simán ajánlom. Most a Ghost of Tsushima Directors Cut-ot nyomom, egy 36 órával már benne vagyok. Az érzéseim vegyesek, többet vártam, de alapvetően nem rossz, nálam olyan 10/7-es játék.

    Vásárlás
    Astral Chain (Nintendo Switch)
    Call of Juarez Gunslinger (Nintendo Switch)

    Eladás
    -

    Végigjátszás
    Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PS4)
    Call of Duty Black Ops Cold War (PS4)
    GRID Legends (PS5)
    LEGO City Undercover (Nintendo Switch)

    Havi összesített: +2
    2023 összesített: +11

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #54 üzenetére

    2023 június

    Ebben a hónapban végeztem a Ghost of Tsushimával Ps5-ön. A kiegészítőt is végigjátszottam, platina is lett. Tetszett, de mégsem lett kedvenc. Kb 2 hónap alatt sikerült a Luigis Mansion 3 végére is érnem, ez is tetszett, tök ötletes játék. Utána a Balatoni nyaraláson lepörgött egy 5 óra alatt a Gunslinger, ez meglepően jó volt, ilyen lineáris western borderlands féle valami, tetszettek a poénok, jó volt a gameplay. Most a Resi5 pörög coopban, mellette LA Noir megy single módban PS5-ön és handheld meg az Astral Chaint játszom Switchen, ez utóbbi nagyon tetszik.

    Vásárlás
    Batman - The Telltale Series (PS4)
    Ratchet & Clank Rift Apart (PS5)

    Eladás
    Call of Duty Black Ops Cold War (PS4)

    Végigjátszás
    Ghost of Tsushima Director's Cut (PS5)
    Luigi's Mansion 3 (Nintendo Switch)
    Call of Juarez Gunslinger (Nintendo Switch)

    Havi összesített: +1
    2023 összesített: +12

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #75 üzenetére

    2023 július

    E hónapban úgy döntöttem, hogy eladom a Switch Lite-ot és veszek helyette egy OLED-et, ehhez pedig felszámolásra kerül a PS3 kollekcióm is. Van még pár játék a platformon ami érdekel, azokat végigjátszom, közben pedig pörgetem kifele ami már nem kell. Így került végigjátszásra e hónapban a 2db PSP-s God of War rész, mindkettő tetszett, de az 1. és a 2. rész után ezek nem hoztak túl sok változatosságot. Most a 3. részt nyomom, ez már egy nagyobb ugrásnak tűnik (legalábbis grafikailag), de meglátjuk mi sül ki belőle. Közben Switchen lement az Astal Chain és bekerült a kedvenc Switch játékaim közé a virtuális polcra. Szerintem embertelen jó, engem nagyon elkapott.

    Vásárlás
    Marvel’s Guardians Of The Galaxy (PS4)
    Elden Ring (PS4)
    Mario + Rabbids Kingdom Battle (Nintendo Switch)

    Eladás
    Ratchet & Clank: A Crack In Time (PS3)

    Végigjátszás
    God of War: Chains of Olympus (PS3)
    God of War: Ghost of Sparta (PS3)
    Astral Chain (Nintendo Switch)

    Havi összesített: +1
    2023 összesített: +13

  • Wlac

    Ármester

    válasz tboy93 #80 üzenetére

    Láttam már rosszabbat, de az a baj, hogyha meghal az ember, akkor sokáig nézheti a töltőképernyőt. Főleg ha nincs net, akkor olyan, mintha a háttérben csinálna valamit, és csak időtúllépés után kezdi el betölteni a játékot. Nagyobb akciók esetén be tud zuhanni az FPS, ez kombinálva azzal, hogy a Switch analógjai sem az igaziak, annyira nem találtam élvezetesnek a harcokat rogue karakterrel. És a játék bizony sokszor nehéz, az ember elég könnyen azon kapja magát, hogy tátott szájjal rohan abba a bizonyos erdőbe. Mivel van másik platformon, ezért majd talán azokon újra neki esek, de ismét megerősített abban, hogy gyengébb platformokon inkább csak az exkluzívokat játsszam.

    A Ghost Reconnel egyelőre egyedül a 30FPS volt a problémám, így, hogy van más, amivel játsszak, nem erőltettem meg magam azzal kapcsolatban, hogy több energiát invesztáljak bele. Pedig a felütés tetszik, lehet egyszer majd újra előveszem, mert a stílust szeretem.

    “The wha-"

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #78 üzenetére

    2023 augusztus

    Ebben a hónapban kiszállóban vagyok a PS3-ból és eladtam a Switch Lite-ot is, jött helyette az OLED verzió. Sok játékot eladtam, de csak azokat írom most a listára ami nincs végigjátszva és pontot ér.

    Végigjátszottam pár ps3-as címet, ami még érdekelt, eladás elött, illetve a Switch pörög most sokat, PS5 meg be se volt kapcsolva 3 hete.

    Vásárlás
    SteamWorld Dig 2 (Nintendo Switch)
    SteamWorld Heist (Nintendo Switch)
    Super Mario 3D World + Bowser’s Fury (Nintendo Switch)
    Xenoblade Chronicles: Definitive Edition (Nintendo Switch)

    Eladás
    KillZone HD (PS3)
    Assassin’s Creed (PS3)
    South Park: The Stick of Truth (PS3)
    LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game (PS3)

    Végigjátszás
    God of War III (PS3)
    God of War: Ascension (PS3)
    The Hong Kong Massacre (Nintendo Switch)
    SteamWorld Dig 2 (Nintendo Switch)
    SteamWorld Heist (Nintendo Switch)

    Havi összesített: +5
    2023 összesített: +18

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #86 üzenetére

    2023 szeptember

    Szeptember annyira nem volt eseménydús, de azért lepörgött a Resi5 a coop partneremmel, rögtön neki is ugrottunk platinázni, úgyhogy ezzel még elleszünk egy darabig. Ezen túl végigjátszottam a számomra elég közepesnek ható Batman - The Telltale Series-t, nem hagyott mély nyomot. Switchen lement a Mario Rabbids Kingdom, amit a végefele már picit untam, de összességében nem volt rossz játék. A harcok közötti logikai részek váltak nekem unalmassá.

    Jelenleg a Xenoblade Chronicles: Definitive Edition pörög switchen, PS5-ön meg elkezdtem tegnap a Resident Evil 7-et.

    Vásárlás
    -

    Eladás
    -

    Végigjátszás
    RESIDENT EVIL 5 (PS4)
    Batman - The Telltale Series (PS4)
    Mario + Rabbids Kingdom Battle (Nintendo Switch)

    Havi összesített: +3
    2023 összesített: +21

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz tboy93 #96 üzenetére

    Ha a Switch topic-ban írtad, akkor a te ajánlásodra vettem meg az akcióban :K :R

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #90 üzenetére

    2023 október

    Októberben főképp a Xenoblade pörgött. Ez volt az első JRPG amivel többet játszottam 2 óránál. Összefoglalva, nekem főképp a sztori tetszett benne, de maga a játék nekem nem lesz ott a kedvenceim között. Gyorsiban még lepörgött a Crysis Remastered is Switchen, meglepően jól futott, de gyorsan végigértem rajta (6,5 óra), PC-n már megvolt vagy 5-10x anno :D Playstation-ön a Resi 5 után érthetetlen módon kedvet kaptam a Resi 7-hez, mondván hogy ha coopban lement az 5, akkor talán már elég érett vagyok a horror játékokhoz (15 éve próbálkoztam velük, sikertelenül). Háááát, végigjátszottam, de nem mondom hogy nem volt olyan 1-1.5 órás session, ami után gyomorgörccsel feküdtem le aludni. Egyébként az atmoszféra tetszett, a történet jó volt, csak valahogy a lelkem nem bírja ezeket eléggé.

    Most Switchen éppen nem nyomok semmit, eladok pár végigjátszott játékot aztán szerzek rá valami újdonságot. PS-en meg elkezdtem az FF XV-öt.

    Vásárlás
    Crysis Remastered (Nintendo Switch)

    Eladás
    -

    Végigjátszás
    Resident Evil 7: Biohazard (PS4)
    Xenoblade Chronicles: Definitive Edition + Future Connected DLC (Nintendo Switch)
    Crysis Remastered (Nintendo Switch)

    Havi összesített: +2
    2023 összesített: +23

    [ Szerkesztve ]

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz tboy93 #105 üzenetére

    Bontatlan :B
    Jedi Survivor, Spiderman 2 és a SMB Wonder megy, ha van időm.

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #103 üzenetére

    2023 november

    Végigpörgött az FF XV, első FF játékom volt és ami azt illeti nagyon tetszett. Megvan a 7 Remake is, biztos hogy azt is elő fogom venni ezután. Ezután befejeztem a korábban félbehagyott Mario 3D Worldot, illetve a Bowser’s Fury-t. Mindkettő zseni, főleg az utóbbi. Már-már Odyssey szint. Ezután elővettem a Sackboy-t, bizonyos szempontból kár volt, mert a Mariok után érezhetően gyengébb, sokkal kevesebb kreativitás szorult bele játékmenetet illetően. Nem rossz játék, sőt, csak szimplán a Nintendo sokkal jobb platformerekben. Utána előkerült a backlogból a Tails of Iron, ami annyira megtetszett hogy platináztam is. Zseniális, ötletes, 100% bugmentes játék.

    Most a RE5 pörög még PS4-en, egy trófea választ el a platinától. Emellett belekezdtem a RE Revelations 1-be is, a 2. részt meg coop-ban fogom nyomni a RE5 után. Switchen a Pokemon Swordot kezdtem el, de egy 4-5 óra után letettem és nem nagyon akaródzik újra elővenni.

    Vásárlás
    Resident Evil Revelations (PS4)
    Resident Evil Revelations 2 (PS4)
    The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (Nintendo Switch)
    Pokémon Sword (Nintendo Switch)
    Burnout Paradise Remastered (Nintendo Switch)
    Xenoblade Chronicles 3 (Nintendo Switch)

    Eladás
    -

    Végigjátszás
    Final Fantasy XV (PS4)
    Sackboy - A big adventure (PS5)
    Tails of Iron (PS5)
    Super Mario 3D World + Bowser’s Fury (Nintendo Switch)

    Havi összesített: -2
    2023 összesített: +21

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #110 üzenetére

    2023 december

    A hónap egész tartalmas volt, Resi 5 után kedvet kaptam a Revelations-höz, pár nap alatt lement. Utána végignyomtam egy kampányt a Civ 6-ban, 20 óra volt, nem gondoltam volna hogy ilyen hosszú egy kissebb mapon is. Aztán a Ratchet került elő, ez annyira tetszett, hogy rögtön platina is lett. Azóta pedig Zeldázok, ugyanis téli szünetben elő került a Tears of the Kingdom, már több mint 30 órám van benne :C Pokemon Sword eladásra került, 5-6 óra után rájöttem hogy nem az én világom.

    Vásárlás
    Far Cry 6 PS4
    Resident Evil 2 PS4

    Eladás
    Pokemon Sword Nintendo Switch

    Végigjátszás
    Resident Evil Revelations PS4
    Sid Meier's Civilization VI PS4
    Ratchet & Clank Rift Apart PS5

    Havi összesített: +2
    2023 összesített: +23

    [ Szerkesztve ]

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #117 üzenetére

    2023 éves összesítő

    Tartalmas év volt. Kiszálltam a PS3-ból, vettem egy Switch Lite-ot, majd lecseréltem egy OLED Switchre. Végül az OLED és a PS5 maradt a háznál, meglepő módon a Switchbe több idő ment.

    Végigjátszott játékok: 40db
    Playstation (3-4-5): 22db
    Switch: 18db

    Vásárolt játékok: 32db
    Playstation: 10db
    Switch: 22db

    Eladott játékok: 15db

    Összesítve: +23 pont

  • ldave

    félisten

    válasz tboy93 #127 üzenetére

    Ugyan, -36-nál már olyan mindegy hogy az a 4 pont merre mozog :DDD

    A Slime draws near! Command?

  • koncsik

    MODERÁTOR

    válasz tboy93 #127 üzenetére

    :B Jogos :R viszont -4 -gyel számoltam az összesítést :K

    Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Új hozzászólás Aktív témák