Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz adalbert1 #85 üzenetére

    Március:

    Végigjátszottam:
    Diablo III Eternal Collection (Switch): az alapjátékot már megjelenéskor végigjátszottam anno PC-n, viszont a kiegészítőig már ott nem jutottam el, így végül Switchen fejeztem be.
    Lehet, hogy valamikor később még játszom vele nehezebb fokozaton is, de az ilyen grindolások már nem mozgatnak meg, hogy magasabb levelre érjek, vagy jobb felszerelést szerezzek.
    Viszont azon elgondolkoztam, hogy megvegyem a gog-ról a Diablo + Hellfire kombót, és a Warcraft 2-t is, számomra talán ez a két legnagyobb hatású Blizzard játék (a Diablonak itt volt a legjobb a hangulata, a Warcraftot pedig szerintem itt találták el a legjobban, az első részhez képest sokat fejlődött a kezelhetőség, és a grafika/hangok stílusa is nagyon tetszik a mai napig).

    Nem vettem semmit, így ez az év egyelőre így +2 pont.

  • adalbert1

    veterán

    válasz adalbert1 #156 üzenetére

    Április-május összevonva:

    Végigjátszottam:
    Far Cry Primal (PS4)
    New Super Mario Bros. U Deluxe (Switch)

    Vettem:
    Call Of Juarez: Gunslinger (Switch)
    Captain Toad™: Treasure Tracker + Special Episode (Switch)
    Pang Adventures (Switch)
    Old Man's Journey (Switch)
    NBA 2K20 (Switch, PS4, Xbox One) - ez érdekes történet, mert 1000-1500 Ft körüli összegre volt akciózva mindegyik platformra - először PS4-en láttam meg, ennyiért behúztam, majd utána Switchen, mert kíváncsi voltam a handheld változatára is, végül Xbox One-on, mert az egyik barátommal ott tervezünk játszani majd vele :)

    Mivel a Captain Toad már megvan Wii U-ra, így ez a 2 hónap -2 pont, éves összesítésben pedig 0 ponton állok, legalább ezt jó lenne tartani.

    [ Szerkesztve ]

  • adalbert1

    veterán

    válasz adalbert1 #202 üzenetére

    Kicsit megcsúsztam a lista vezetésével (ez az állandósult home office tényleg minden munkán kívüli tevékenységre rossz hatással van :D ). Vettem még június elején egy Cyberpunk 2077 Xbox One X-et (igaz, így nem messze a Series X-től kicsit hülyeség volt, de tetszik a külseje, a játékot úgyis megvettem volna, és 100k-ra volt akciózva, tehát annyira nem vészes, illetve tervezem a One S-t is eladni - igaz annak lehet, hogy kb. annyira nincs ára, hogy jobban járom, ha megtartom az extra kontroller miatt).

    Amiket vettem:
    Cyberpunk 2077 (Xbox One)
    The Last of Us Part II (PS 4)
    Red Dead Redemption 2 (Xbox One)
    GTA V (Xbox One)
    Skyrim (Xbox One)
    Bioshock collection (Xbox One)
    Doom 3 (Xbox One)
    Super Mario 3D All Stars (Switch)

    Amiket végigjátszottam:
    Far Cry 5
    Far Cry New Dawn
    The Last of Us Part II

    Mivel az Cyberpunk 2077-en és a The Last of Us Part II-n kívül minden megvan más formában/konzolra már, így itt a mérleg +1 pont.
    Ezzel éves szinten +1 ponton állok, jó lenne tartani (van 3-4 cím, ami érdekel, ha karácsonykor lesz leárazás, akkor be fogom őket húzni, szóval addig kellene előre dolgozni :) ).

  • adalbert1

    veterán

    válasz adalbert1 #247 üzenetére

    Megint 2 hónap fog egyben szerepelni:

    Amiket vettem:

    Amiket végigjátszottam:
    Red Dead Redemption 2 (Xbox One)
    Wolfenstein II (Xbox One)
    Metro 2033 Redux (Xbox One)
    Metro Last Light Redux (Xbox One)
    Dishonored 2 (Xbox One)

    Amiket vettem:
    Forza Horizon 4 Ultimate (Xbox One)
    Fallout 4 (Xbox One)
    Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration (Xbox One)
    Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition (Xbox One)
    Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 - Digital Deluxe Edition (Xbox One)
    XCOM 2 Collection (Xbox One)
    Metro Exodus Gold Edition (Xbox One)
    Forza Motorsport 7 Ultimate Edition (Xbox One)
    Castlevania Anniversary Collection (Switch)

    Mivel pár játék már megvan lemezes változatban vagy más platformra, így a fentiek összege -1.
    Idén eddig +1 pontom volt, így a mostani -1-el ez kereken 0-ra módosul.

  • adalbert1

    veterán

    válasz adalbert1 #271 üzenetére

    December:

    Vettem:
    NBA 2K21 (Xbox Series X|S)
    Paper Mario The Origami King (Switch)
    Zombieland Double Tap Road Trip (Switch)

    Végigjátszottam:
    Forza Motorsport 7 Ultimate Edition (Xbox One)
    Detroit: Became Human (PS4)
    A Plague Tale: Innocence (Xbox One)

    Mivel ebből az utóbbi kettő PS Plus-os és Gamepassos játék, így december hónapra -2 pontot írok be, és így az év is -2 lett. Ezzel elégedett vagyok, jövőre megcélzom a nullát, vagy a + pontokat :)

Új hozzászólás Aktív témák