Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    veterán

    A hónap során vásárolt játékok:
    Mario + Rabbids: Kingdom Battle
    Transistor
    Mafia: Definitive Edition

    A hónap során végigjátszott játékok:
    - Catherine Full Body (kölcsön | A Persona 5 vibe megvolt, de a core gameplay kicsit monoton lett.)
    - The Legend of Zelda: Breath of the Wild (kölcsön | Tényleg korszakalkotó, ilyen élmény semmilyen open world játék nem adott még, végre a játék világa nem csak teret ad a játékosnak, hanem tényleges funkciója is van.)
    - Celeste (GamePass | tényleg nagyon jó játék, szívmelengető történettel és kiváló platformer részekkel)
    - Streets of Rage 4 (GamePass | az idei év egyik legnagyobb meglepetése, nem gondoltam volna, hogy ennyire élvezni fogom. Egész biztosan nekifutok a többi karakterrel is.)
    - Slay the Spire (GamePass | Nem játszottam végig, szerintem nincs is klasszikus vége, de sértően sok időt töltöttem el vele ebben a hónapban, pontot nyilván nem írok érte.)
    - Super Mario Odyssey (kölcsön | Csak a sztori pörgött le, sok hold maradt hátra. Nagyon élveztem, ötletes megoldások vannak a játékban, egyedül a faék egyszerű boss harcok zavartak benne.)

    Az évnek gaming szempontjából olyan tervvel indultam neki, hogy végigjátsszam a hátramaradt címeket PS4-en, hogy "tiszta lappal" induljak neki a következő generációnak. Nos, ez majdnem összejött, 2 játék maradt hátra. Illetve amíg nem jut nekem is PS5, PC-n és Switchen fogok tevékenykedni. Összesen 46 játékot játszottam végig, ami elég soknak tűnik, de egyedül a P5R volt tényleg hosszú játék közülük. Nyilván úgy jöhetett össze ennyi, hogy a járvány miatt kb minden más hobbim a háttérbe szorult. Remélem, 2021-ben ez változni fog.

    Boldog új évet mindenkinek! :)

Új hozzászólás Aktív témák