Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    pár hete rendeltünk mcdonaldsból netpincérrel házhoz: szokás szerint gyorsan kihozták, adja a futár a cuccot... üdítők lemaradtak... mondta, hogy írjak a netpincér ügyfélszolgálatnak, mert ő csak ennyi cuccot kapott... 2mcmoment és 1 happy meal menüből maradtak le az innivalók (amiknek az összértéke kb 2500-3000ft volt) ...chateltem 5 percet az ügyfélszolgálattal: elnézést kértek, kupon formájában tudnak minket kárpótolni, amit netpincérre kapunk meg... teljesen jó lesz :K valami 2600ft-ért kaptunk kupont, amikor 5ezres alatt volt a teljes rendelés kiszállítással (és úgyse az innivaló volt benne a lényeg, mert otthon voltunk, tudtunk mást inni)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz updog #29 üzenetére

    nem mondom, tényleg sok itt is a mekis elbszás, de utána jól kezelik a helyzetet mindig :) kizárólag netpincéren keresztül rendelünk tőlük: volt hogy a happy meal-ből lemaradt a játék, akkor kuponban jóváírták egy teljes happy meal árát... máskor pedig már ők rájöttek a hibájukra és telefonáltak, hogy a futár ezt-azt nem fog hozni, de másik futárral elküldték a hiányzó termékeket, aki szintén arra jár... (plusz amit telefonban nem is mondtak: sorry címkével kaptunk egy bónusz almás pitét is :) )

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz angyalpc2 #43 üzenetére

    közbenjárásommal a fogyvédelem pár hónapja mégis kirakott egy 150ezres birságot egy szemét webshopnak :D 5ezres vacakkal szívóztak, elállási jogommal nem tudtam élni, nem válaszoltak az emailjeimre se (akkor se, amikor már finoman a fogyvédelmet emlegettem és több hetes határidőt adtam nekik) ...jelentettem őket, elküldtem az egyoldalú levelezést, ők meg finoman megb*szták a szájukat (ott volt a határozatban, hogy azért ennyi az összeg, mert mások is jeleztek a közelmúltban hasonlót és halmozódott) ...oké, kint lehet nem 150ezer forintokban mérik a büntetést, hanem dollárban magasabbról nyit, de valami mégis működik itthon

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz updog #46 üzenetére

    10 évvel ezelőtt még én se foglalkoztam ilyenekkel, aztán egyszer eltört valami, amikor a sparban át akartak b*szni a nagy rúd pick szalámival (ezressel többért vitte a gép, mint amennyiért ki volt írva) ...onnantól kezdve úgy vagyok vele, hogy ott rohadjon meg mindenki, aki nem tisztességesen játszik: boltokban simán sztornóztatok mindent a kasszánál, aminek nem stimmel az ára (sparban nagyon gyakori kezdett lenni, hogy fejben nagyjából számoltam kerekítgetve a végösszeget, ami 50-100ft-os határon belül stimmelt is, egyszer pedig elkezdődött a sorozatos tévedés, amikor 500ft-okkal többet kellett fizetnem, mint számoltam... otthon átnézve a blokkot láttam hogy ez-az nem olyan áron ment, mint ki volt írva... attól kezdve már a kasszánál nagyon néztem minden egyes termék árát) ...webshopoknál ugyanez a helyzet: általában nem is szokott probléma lenni, de aki próbálkozik, azt jelentem... tényleg nem nagy ráfordítás, mert kb 5 perc volt összeszedni a levelezést, megfogalmazni a problémám és továbbnyomni a gvh/fogyvédelem párosnak :) ...az is motivál, hogy másokkal is jót teszek, ha az ilyen férgeket szétbüntetik, ami után vagy változtatnak a hozzáállásukon, vagy húzzák le a rolót (üzletben szintén: szórakozik a pénztáros a sztornóval, üzletvezetőt hív, áll a sor, hőbörögnek az emberek... ez se tesz jót nekik és változtatásra kényszerülnek... az emberek meg lássák, hogy ehhez bizony nekik is joguk van ilyen esetben)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #72042496 #52 üzenetére

    elég gettó hely ránézésre :DDD ajánlott videóknál feldobta: ilyen helyen már inkább kajálnék

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Tikakukac #64 üzenetére

    én egyszer készítettem (vagyis csak próbáltam) hermelint, mert hallottam hogy az milyen jó, csehek is azt küldik sör mellé :) camembert sajtot amúgy is szeretem, szépen bepácoltam olajos-fokhagymás-borsos-fűszeres cuccba és érleltem kb 1 hétig a hűtőben... első fogyasztásra sör mellé fogyasztva reggel voltak problémák, de a sok sörre tippeltem... utána 1 nappal később este már sör nélkül ettem belőle... furcsán folyós lett a sajt (valószínű már rohadt rendesen) és bukéja is akadt, de erre azt hittem, hogy ilyennek kell lennie (pálpusztait szeretem, arra emlékeztetett) ...hát nem ilyennek kellett: elég gyorsan megkönnyeztem a budin :D ...a maradékot kidobtam, azóta nem is próbálkozok inkább ilyennel, viszont aki jó gyomorrontást akar, annak tudom ajánlani a receptet :K

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #72042496 #69 üzenetére

    lehetne ilyen szlogenjük: "pizza king - ami után 2 napig királyként trónolhatsz" :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Penguin95 #81 üzenetére

    "rendelni szeretnék 2 lófingató pizzát extra babbal, 1 lávarottyantót extra chilivel és 1 f*svahányóst büdös tojással, kagylóval és extra fokhagymával" :DDD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz kenwood #86 üzenetére

    termesztettem chocolate habanero-t: az volt nálam az a szint, hogy 1 kajálásra megettem egy szemet, kitisztította az orrom és a tüdőmig legyilkolt minden bacilust, viszont ezek mellett megvolt a kellemes cseresznyés-gyümölcsös illata és zamata :K a trinidad scorpion már más szint volt: poénból kipróbáltam, de az hasonló fogyasztásra nem alkalmas már... meg valami szószt is egyszer kóstoltam, amiben trinidad scorpion volt az alap, a chocolate habanero csak gyengítésnek meg színezéknek került bele: ebből egy késhegynyi zsibbasztott 10-15 percre, mint a lidocain... :D

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák