Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #28 üzenetére

    Mondjuk a mekivel nekem már nagyon kivan a hócipőm, értem én hogy eleve nem az atomfizikusok mennek oda dolgozni, és hogy a járvány miatt nagyobb volt rajtuk a teher az elmúlt évben mert mindenki tőlük rendel/elvitelezett amíg nem lehetett személyesen menni, (de amúgy személyesen is mindig van gond :D ) - hónapok óta nem volt olyan rendelésem amiben ne lett volna valami.

    Legutóbb eggyel több doboz Nuggetset kaptunk :C De hiányzott már üdítő, krumpli, variáltak a darabszámokkal, volt hogy a blokkot átnézve láttam hogy már a rendelést se jól vették fel pedig értelmes magyar tőmondatokban mondtam hogy mit kérek.

    Ja és a régi "mindent megoldunk és ha várni kell akkor sűrű elnézést kérünk esetleg ajándék termék" mentalitás már rég a múlté. Nemrég kértünk édesburgonyát a rendelésben (egyértelműen, nagy szünet után, a menütől külön), visszaolvassa a rendelést, mondom valami nem jó mert eggyel kevesebb nagy krumpli van így.

    Azt mondja igen mert a nagy menüben a nagy krumplit átírta édesburira. Majdnem mondtam hogy és azt ki a mamád kérte hogy így csináld, külön kértem, de jó akkor legyen még egy nagy krumpli.

    Átvétel után (mint évek óta mindig) szépen leültünk és kicsomagoltunk mindent, de odáig hogy a szendvicsekbe is belenéztünk hogy úgy van-e ahogy kértük, számolunk, csak nincs meg egy nagy krumpli, már a blokkon se.

    Odamegyek, mondom heló.
    "Jaa, nagyon fontos lenne?" (nem, gondoltam vicces lenne ha kérném, de végül nem kapnám meg). "Be tudnál állni a sorba, nagyon sokan vannak...". Szerencséje hogy csak addig nagy az arcom amíg managert kellett volna hívni, inkább ráhagytam :D ;]

    Tudom, úgy kell annak aki ilyen szutykot eszik.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #45 üzenetére

    Házmesterország! ;] :DDD

    Amúgy örülök hogy van akinek van vér a pucájában és rászánja az időt erre (nekem legalább az egyik mindig hiányzik, pedig hány ilyennel találkoztam már - de pont ez a jellemző nálam is hogy az ilyen - relatív - olcsó cuccokkal szoktak szórakozni az eladók, hát felőlem örüljenek a hatalmas profitnak, költség gyógyszerre, azért komolyabb/drágább termékekkel még kevésbé nívós boltokban se volt gondom).

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • nemlehet

    őstag

    válasz mephi666 #45 üzenetére

    Az a baj, hogy a fogyvéd nem foglalkozik lakossági ügyekkel. Ergo bejelented, megbüntetik, de neked ettől nem lesz jobb, elküldenek a békéltető testülethez ami egy gittegylet, semmire sem jó. Onnan meg már csak polgári perre tudsz menni ami nyilván nem éri meg.
    Én is voltam így, megbüntették a boltot, de az én porszívóm ugyan úgy rossz maradt és ugyan úgy nem voltak hajlandók kicserélni.

    Szóval itthon marhára nem működik a fogyasztók védelme, kvázi semmi esélyed nincs érvényesíteni a jogaidat ha a bolt befeszít.

    Én az Aqua-val szívtam meg, végül a Razer Európai képviselete cserélte nekem a gyártási hibás fülest, itthon zsákutcába futottunk a békéltető testület előtt.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz mephi666 #47 üzenetére

    Az a baj, hogy itt senki se szeret élni a jogaival. Egy pár éve volt velem, hogy egy jó nagy multi pénztáránál az előttem lévő emberke nekiállt vitatkozni valami ilyen 50 forintos összegen. Még csak különösebben nem is volt durva a hangnem, ennek ellenére az egyel odébb lévő pénztárból egyszercsak átjött a pénztáros és pofánbaszta vagy kétszer. Addig amúgy nem nagyon izgatott a dolog, mert amúgy sem siettem, de arra felkaptam a fejem, úgyhogy miután gyorsan lecsitultak a dolgok felajánlottam az ürgének, hogy ha esetleg élne törvényes jogával és rendőrt akar hívni, akkor szívesen tanúskodok. A f...sz tudja miért de nem akart, pedig azért két pofon azért nem az a fajta jogsérelem, mint amikor nem fogadják el a zacskó kiflire az 5% kedvezményes kupont.

  • #72042496

    törölt tag

    válasz mephi666 #78 üzenetére

    Jöttömre öt nap múltán számítsatok, pirkadatkor, a klotyó felől!

    Gargouille is gyanúsan eltűnt. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Kisgépkezelő

    senior tag

    válasz mephi666 #82 üzenetére

    "Lávarottyantót" egyszer egy nyaraláson ettem. Az volt a pizza neve, hogy "sírni fogsz". Annyit a javukra írnék, hogy ők legalább nem árultak zsákbamacskát. Nem hittem, hogy rajtam kifoghat bármi, de tényleg folytak a könnyeim mire megettem. Aztán utána a vécén is, meg másnap reggel, de talán még másnap este is. :D
    Olyan hatással volt rám, hogy ott helyben le is szoktam a szándékosan csípősre csinált ételekről. Persze amibe való abba teszek annyit hogy finoman kiegészítse az alapízt, meg torma, dijoni mustár, almapaprika stb... jöhet de a scoville fokok hajhászásából ott valamiért elegem lett hirtelen. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák