Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Egyetem utáni első albiba rendeltük (akkor még) barátnőmmel a PK pizzákat tucatjával, vagdostuk le a doboz sarkáról a "10 sarokkal 1 pizza ajándékba" kuponokat :D

    De ez több mint 10 éve volt, és frissen szabadult egyetemistaként is az "ennyiért még épp jó általában, ha éhes vagyok" kategória volt. A pizzatészta inkább ilyen lapos kalács volt, a feltétek kérdéses eredetűek és összességében eléggé ingadozott a színvonal, annyit megadtam azért nekik hogy az ígért 39 percen belül voltak az esetek 95%-ban.

    Egyszer kihoztak egy tál szenet (szó szerint, lefotóztuk és visszaküldtük emailben hogy ez WTF) gyros tál címén másfél óra késéssel, azóta nem rendeltünk tőlük.

    Az hogy Cookie, Majka, Gáspár Laci, VV Béci, és náluk is sokadrangúbb celebk az arcaik, szerintem elég jól pozícionálja őket :D

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #28 üzenetére

    Mondjuk a mekivel nekem már nagyon kivan a hócipőm, értem én hogy eleve nem az atomfizikusok mennek oda dolgozni, és hogy a járvány miatt nagyobb volt rajtuk a teher az elmúlt évben mert mindenki tőlük rendel/elvitelezett amíg nem lehetett személyesen menni, (de amúgy személyesen is mindig van gond :D ) - hónapok óta nem volt olyan rendelésem amiben ne lett volna valami.

    Legutóbb eggyel több doboz Nuggetset kaptunk :C De hiányzott már üdítő, krumpli, variáltak a darabszámokkal, volt hogy a blokkot átnézve láttam hogy már a rendelést se jól vették fel pedig értelmes magyar tőmondatokban mondtam hogy mit kérek.

    Ja és a régi "mindent megoldunk és ha várni kell akkor sűrű elnézést kérünk esetleg ajándék termék" mentalitás már rég a múlté. Nemrég kértünk édesburgonyát a rendelésben (egyértelműen, nagy szünet után, a menütől külön), visszaolvassa a rendelést, mondom valami nem jó mert eggyel kevesebb nagy krumpli van így.

    Azt mondja igen mert a nagy menüben a nagy krumplit átírta édesburira. Majdnem mondtam hogy és azt ki a mamád kérte hogy így csináld, külön kértem, de jó akkor legyen még egy nagy krumpli.

    Átvétel után (mint évek óta mindig) szépen leültünk és kicsomagoltunk mindent, de odáig hogy a szendvicsekbe is belenéztünk hogy úgy van-e ahogy kértük, számolunk, csak nincs meg egy nagy krumpli, már a blokkon se.

    Odamegyek, mondom heló.
    "Jaa, nagyon fontos lenne?" (nem, gondoltam vicces lenne ha kérném, de végül nem kapnám meg). "Be tudnál állni a sorba, nagyon sokan vannak...". Szerencséje hogy csak addig nagy az arcom amíg managert kellett volna hívni, inkább ráhagytam :D ;]

    Tudom, úgy kell annak aki ilyen szutykot eszik.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz #72042496 #32 üzenetére

    Igen, csak netpincér, meg legutóbb amikor néztem még a wolt sem kezeli azt hogy pl. sajtot nem kérek a szendvicsbe (laktózérzékenység miatt), max. kommentbe írhatom oda (de netpincéren azt hiszem már kommentálni se lehet a rendelést, mint ahogy nekem totál eltűnt az éttermek értékelése gomb is, pedig néhányra ráférne).
    Amúgy nagyon sok más étteremnél is van ilyen problémám, de van ahol meg simán lehet minimum megírni ha szeretnék valamit, de van ahol +/- gombokkal lehet szerkeszteni hogy mit tegyenek a kajákba/ra úgyhogy gondolom étteremfüggő ez a beállítás.
    De azt a havi 1-2 alkalmat elmegyünk McDriveon keresztül vagy az étteremben megvenni, és hazavisszük.

    #31bLaCkDoGoNe feleségem dolgozott még egyetem alatt mekiben, kb. 3 hónap alatt már szintet lépett, és valószínűleg pár hónap alatt nagyon jó pozícióba kerülhetett volna, akkoriban (alig 10 éve) még megvolt a színvonal (pedig nem egy elit helyen lévő étteremben volt, hanem a Borároson) nem láttam olyat hogy tévesztés, kihagyás, figyelmetlenség, főleg nem ilyen bunkózás hogy álljak vissza a sorba ha szeretném azt amit alapból kértem... pár perc várakozás után pedig kb. mindig elnézést kértek és kaptam egy fagyit vagy egy kis krumplit pl. Hát ez van, így múlik el a dicsőség.. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz TheLázs #37 üzenetére

    Az a szomorú hogy ilyet minden 2. (P.K.-nél nevesebb(nek pozícionált)) étteremben is lehetne forgatni.

    Az egyik kedvenc kajáldámnál is forgattak ilyen horrorzenés videót, de amúgy a videóban kb. pár zacskó saláta volt amire rá volt írva hogy mosatlan és ebből levezették hogy mindig mosatlan salátát adnak az embernek, illetve nyilván zárás után mentek amikor a legnagyobb kupi volt (de sehol egérke, meg csótány, mint itt, vagy másfél centis beazonosíthatatlan anyagú réteg mindenen IS mint egyszer egy kínai étterem videójában).
    Én covid előtt napi vendég voltam náluk, összehaverkodtunk már a tulajjal, évekig beláttam a konyhájukra (nem nagy az egész), mindig tartották (a körülményekhez képest) a tisztaságot, előírásokat stb.
    Beszélt kollégám a tulajjal az egész hacacáré után, amúgy két hét pihit kaptak és jónapot, akkor mondta hogy valószínűleg annyi hogy valakinek kéne a helyük (baromi jó helyen lévő bérlemény, maradjunk annyiban).

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #45 üzenetére

    Házmesterország! ;] :DDD

    Amúgy örülök hogy van akinek van vér a pucájában és rászánja az időt erre (nekem legalább az egyik mindig hiányzik, pedig hány ilyennel találkoztam már - de pont ez a jellemző nálam is hogy az ilyen - relatív - olcsó cuccokkal szoktak szórakozni az eladók, hát felőlem örüljenek a hatalmas profitnak, költség gyógyszerre, azért komolyabb/drágább termékekkel még kevésbé nívós boltokban se volt gondom).

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák