Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz nemlehet #3 üzenetére

    Mi az utolsó rendelésünkkor másfél órát vártunk a kajára majd meguntuk és elmentünk a Komjádi Don Pepébe. Ott is várni kellett jó húsz percet amíg elkészült a pizzánk de már nagyban tömtük a képünkbe amikor hívott a kinges futár, hogy ott van a címen. Elég bunkó hangnemben kikérte magának, hogy elmentünk otthonról. Bocs öreg, hogy egy éhségtől hisztiző három éves gyerekkel nem vártunk több mint két órát a hideg pizzátokra... Korábban is megszívattak amikor rokon kislány rendelt magának egy kis pizzát amit televágták erős paprikával. Nem is értem. Kifejezetten kértük, hogy ne tegyenek rá mert kisgyereké lesz. Szerinted? Úgy kellett turkálni és lepöckölgetni róla de érezni lehetett utána is rajta, hogy csípős. Máskor pedig az ajándék két literes Coca Colát nem hozták ki a két darab harminckettes pizza mellé szóval mi szépen leszoktunk a pizza kingről.

  • Earl_Muttley

    aktív tag

    válasz nemlehet #3 üzenetére

    Nem hittem volna, hogy a harmadik kommentben már egyből a mindenki számára full ismeretlen lakótelep lesz, ahol lassan 20 éve korhadok :D (mondjuk itt csak négyemeletes házak vannak :D )

    A fő témához hozzátéve, nekem meglepően pozitív tapasztalataim vannak a fent említett lánccal, legalább is a csepeli egységükkel, mondjuk csodát sose várok, csak valamit, amitől nem leszek éhes, ha már nincs hangulatom főzni. Illetve az 5 pizzás szuper ajánlatot használjuk ki részegen, mert egy ezres környékén nem rossz a szeszfelszívó pizza azért :D Ha panaszom volt, minden alkalommal kompenzálták. Volt 1-2 űberfurkó futáruk, de azokkal se volt rossz tapaszalatom.

    Cserébe a Don Pepe hozott már ki 3000-ért olyan pizzát amitől másfél napig rajtam volt a vékonyfosás, voltam futár már megszűnt kis "helyi" pizzériában, és akkor rendeltem onnan utoljára, a Fortés ember a "covidra hivatkozva" nem volt hajlandó felhozni, míg a kollégái nem is hallottak ilyen rendelkezésről, stb .

    (De szeretem, hogy sokatok szerint csak a szegényebb réteg eszik ott. :D Nekem az az elvem, ami miatt őket szoktam inkább, hogy a rendelős kaja, ami egy órát hánykódott egy melegentartóban, sehol se lesz jobb. Csak az 1200 forintos rántott sajt kevésbé esik rosszul hidegen, mint amit 2300+390 szállításért honak máshonnan :D )

    Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

  • kenwood

    veterán

    válasz nemlehet #85 üzenetére

    En szeretem a csiposet,eroset, de egy ponton tul mar total ertelmetlen.
    Wang mestertol rendeltem egyszer valami csipos kinai kajat, az olyan eros volt, hogy igazabol papir is lehetett volna benne, a csirke helyett, mert semmit mast nem ereztem, csak azt, hogy leeg a nyelvem..

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák