Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalikiraly

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    Hát kérem Hölgyeim és Uraim! Nem semmi válaszok. Nem vagyok egyedül! Megnyugodtam...

    Eszméletlen jó hasonlatok, hogy Magyarázzam meg az asszonynak, hogy miért kell az a "szar" már megint és ötödjére.

    Az egyik kolléga írta, mert már minden Kínai! Sajnos igaz. A minőséget hiányolja az ember.
    Akkoriban nekem megvolt a Magyar Orion nagy és kis HIFI is! Az egész, mindenestől. Aztán tini voltam, jött a csillogás az érintőgomb, kikönyörögtem muteréktól a 100 rongyos AIWA hifit. két kazetta, három CD, sok hangszóró, anyám tyúkja. Egyébként nem volt piskóta cucc, de nem is volt Orion HS-500 az fix. De ettől még Japán AIWA csúcs mini HIFI volt és minőségi, mérg részben ma is működik egy régi barátomnál. Vicc..

    Amúgy a másik az, hogy már az alsó kategóriás eszköz is rendelkezik olyan teljesítménnyel, ami az átlag alapnak elég. Régen egy vacak CS-hez vagy DOOM-hoz is kellett egy komoly videókártya. Ma meg egy jobb APU is röhögve viszi...

    Bárcsak lenne valakinek személyesen Marshall Woburn II ese :) Kíváncsi lennék a hosszú távú véleményekre.

    Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Új hozzászólás Aktív témák