Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    Bár odavagyok a kütyükért, én pont afelé tendálok, hogy egy-egy új kütyüm minél univerzálisabb legyen, és kiváltson akár több korábbit. Legutóbb pl. ezért vettem kétkártyás mobilt :) De évek óta várom az ubuntu telefonok eljöttét is, hogy itthon csak bepattintsam a dokkba, és ne is kelljen asztali gép. A muszáj céges notin kívül hetek óta nem használtam már most sem asztali gépet. Bár időnként azért van mindig valami ami visszarángat a lila felhőkből, és rájövök, hogy minimum egy valamilyen windows-t futtató gép mindig kelleni fog itthonra (most épp a KRESZ miatt, mert az a progi csak ezen fut). Bár ha a telókon is lehet majd virtualboxban windowst tolni...

    Mindent összevetve kétfős családban (úton a harmadik :DDD) ezek vannak nálunk:

    - 2 okostelefon
    - 2 laptop (egyik a céges)
    - okosTV
    - NAS
    - wi-fi router
    - PS3

    Meg még egy kindle, de az csak átutazóban, ajándék lesz :)

    Persze őszintén bevallom, volt már ennél több készülék egyszerre (több telefon, táblagép, laptop, stb.), de ezeknél sokszor a kíváncsiság vezetett, és hamar leredukálódtak. Illetve az is biztos, ha anyagi kereteink engednék, konzolból lenne még pár :DD

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz Graphics #38 üzenetére

    Jelenleg nincs linuxos gép itthon, de ezért is írtam a végére, hogy ubuntus telefonon elvileg futni fognak a mostani asztali progik dokk üzemmódban, ergo remélhetőleg a virtualbox, vagy wine is, akkor meg valszeg futna a progi is. Ezt most nem áll lehetőségemben sajnos kipróbálni. A lényeg, hogy nagy valószínűséggel egy erős ubis telóval le tudnék váltani a mostani kütyüink közül kettőt, és még tovább szűkülne a lista. De majd hiszem ha látom.

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák