Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Kékes525 #3 üzenetére

    Én nagy kriptoellenes troll kritikus vagyok, de akármennyire figyelem, itthon kb. 0 hatása van a chianak az SSD-kre, de így egy gyors amazon price historyt nézve úgy nagyon külföldön se. HDD árak más tészta persze, volt majdnem duplázás is a >10TB vinyóknál, de az is kezd most visszaállni miután hála mindennek aminek hálát lehet adni, a chia/usd árfolyama (ami persze a hívőknek ugyebár nem számít, mert ők a technológiában hisznek és fiat pénzre váltani szentségtörés bármilyen criptot ugye ;]) folyamatos csökkenőben van (jó, nem állítom hogy van ok-okozat, de csökken a chia és csökkenek a hdd árak is).

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz @tco@ #22 üzenetére

    "Megkérdezem itt is, adjak forrásokat, kell segítség"

    Én mindig szívesen olvasgatok. Még én se vitatom, hogy lehet hogy ebből lesz a jövő mert nem tudhatjuk. Ti sem, mi sem. Amúgy pontosan azt mondom amit te, csak fordítva. Amíg nem csak a modern, stabil árfolyamú, "zöld" stb. coinok vannak, hanem ezrével teremnek vadnyugati módon a jobb esetben 1:1 copy paste más néven, rosszabb esetben hülyébbnél hülyébb ötleteket felvonultató (chia khm) alternatívák, amik miatt piacok borulnak, és rengeteg járulékos kárt okoznak, addig ne várjátok hogy azt a párat ami valóban jövőbe mutat, olyan nagy elánnal fogadjuk.

    #23FPSTunker "Az a baj, hogy nagyon sok agyilag begyöpösödött ember van itt akinek érvelhetsz te bármivel is, hiába." Ha gonosz lennék mondhatnám hogy mindenki magából indul ki, inkább azt mondom hogy ha igazán konstruktív vitát akarnál folytatni, írhattad volna valami olyan megfogalmazásban, hogy sajnos nem mindenki látja még, hogy tényszerűen, mindeki számára elfogadhatóan alátámasztva miért is (lesznek) jók ezek, pedig <forrás><forrás><forrás>....

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák