Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • @tco@

    aktív tag

    válasz Tüzi #12 üzenetére

    Nem tűnt fel, hogy az elmúlt néhány cikknél már nem próbálkoznak/próbálkozunk? Nem bírjátok felfogni hogy nem csak a bitcoin létezik, hanem sokkal modernebb, stabilabb árfolyamú coinok is (nézz utána az Algorandnak pl). Mikor érvelés és indokok helyett ironikus kommentekkel próbáljátok csökkenteni a színvonalat, így formálva valamiféle kritikát aminek nem sok értelme van, nem túl konstruktív. Megértem hogy nem lát bele mindenki, de nem csak bányászható coinok (btc,eth, chia stb) vannak, lsd. proof of stake. Hogy mi értelme ennek a gyenge pszeudo bigbrain cinizmusnak, azt fel nem foghatom. Én is minden témában szívesen vitázok akkor is, ha fingom nincs róla. De ha elértem a határaimat akkor elismerem, és elkezdek olvasgatni. Sokan a pénz miatt szállnak be, és a tech miatt maradnak, hiszitek vagy sem, bizonyos szempontból ismét izgalmas időket élünk. Hogy mi lesz belőle, azt senki nem tudja előre, az internetnél se tudtuk.
    Megkérdezem itt is, adjak forrásokat, kell segítség? Vagy maradunk az ovis színvonalon? Erre a kommentre is valami fennkölt cinikus válasz jön majd? Mert akkor itt tényleg nincs remény.
    Szerk.: én továbbra se kötekedni járok ide, de ezzel valószínűleg nagyjából egyedül vagyok. Kezdjünk beszélgetni inkább, erre van ez a fórum... :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák