Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz [CsuCsu] #5 üzenetére

    Így van, Underground 3 kell.
    Nem World, New Most Wanted, meg a többi.

    - Legyenek saját megvehető autók - amit úgy érezhet, hogy birtokolja a paraszt - amik bizonyos kritérimok teljesítése után érhető el megvásárlásra - nem ingyen a garázsba, nem találom az utcán, nem bérlem stb.
    - Részletekbemenően tunigolhatóak, a tunigolhatóságnál vegyék figyelembe az autó IRL adottságait és lehetőségeit (ne lehessen kezdő autóval end game meseautókat lealázni).
    - Egészséges egyensúly a hétköznapi és a supercar felhozatal között. (akár DLC-ben klasszikus típusok hozzáadásának lehetősége)
    -Legalább egy halványan értelmes single player mód (nem olyan magasra tette a lecet az U2 vagy az MW ebben a tekintetben - mégis még mindig ez házon belül a leg)

    Hogy ezek után milyen multi meg mikrotranzakciós online baromságot találnak ki mellé, az már másodlagos.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

  • AllTheBest

    senior tag

    válasz [CsuCsu] #5 üzenetére

    Én pár hónapja vittem majdnem végig tableten, még mindig az egyik legjobb szerintem, mondom ezt úgy, hogy viszonylag sokkal játszottam, de kb csak a carbon, pro street, shift 2, meg a régi most wanted az, ami még tetszett, a többi kuka, a 2015-ös nfs is jó lett volna ha normálisan lehetett volna irányítani az autókat, a grafika nagyon tetszett, de a vezetési ,,élmény,, mindent elrontott, kőkemény 2 órám van benne, borzalom lett.

    Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

Új hozzászólás Aktív témák