Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vanhalen

    senior tag

    válasz #95590400 #84 üzenetére

    Chrome alól írtam és ezúttal winről, de Safari, Opera, IE, FF, Palemoon és különböző Chrome változatok (pl. SRW) alatt is duplázni szokott.

    Igen, vedd "köbgyök alá" különösen a tapasztalati véleményeimet, meg a "vírus" rendszergazdai telepítésének szükségességét ajánlom ilyen téren górcső alá venni, tekintve hogy hazudok természetesen, a Lion-om is hemzseg a kártevőktől, de ha rám hallgatsz, azt csinálsz, ami neked tetszik :)

    A javát az Oracle fejleszti/javítgatja ez tény, viszont az is, hogy mielőtt a software update-be kerül(het)ne, előzetesen Apple részéről megelőzi egy időkorlátos teszt sorozat. Amint felröppent a cikkben is szereplő probléma, másnapra elérhető volt az update, én ennyit tapasztaltam. Vírust még nem (11 év alatt) de lehet, hogy csak én taszítom őket.

    *********************

    Ha bárki ez ellen tiltakozik, érveket hoz fel, vagy akár a saját, személyes tapasztalatait közli, akkor végső érvként megbélyegzik azzal, hogy "elvakult, divatmajom Apple fan", régebben "Steve Jobs megvezetett/sznob bábja"..

    ********************

    Megjegyzem, mikor először olvastam a hírt egy másik oldalon, egyből szembeötlött a Dr.Web, mint "szakértő" cég. Ez a személyes véleményem/tapasztalatom csak, lehet belekötni, de: A Dr. Web-től még nem nagyon láttam normális vírusirtót, vagy bármilyen ütőképes biztonsági szoftvert.

    Mindennel együtt, felhívnám a figyelmet az arányokra: Win=naponta többszáz kártevő; Osx=félévente felbukkan egy ilyen, mint a cikkben szereplő (le kell tölteni/fel kell telepíteni/jelszót beírni) de a tapasztalat az. hogy az átlag mac-es user, hacsak nem full idióta, vagy elátkozták a sámánok: NEM találkozik ezekkel évek-évtized(ek) alatt sem. Lehet arányosítani, EZT is vegyed köbgyök alá (ha akarod)

    [ Módosította: Kalandor ]

Új hozzászólás Aktív témák