Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Okoska2

    aktív tag

    válasz #95590400 #72 üzenetére

    Nekem ne mondjad milyenek voltak az akkori gepek mert a munkam miatt kizarolag bc gepeim voltak es vannak. Azert irtam amit irtam. Soha nem volt olyan win es gepem ami 3 oranal tovabb birta volna. (Normal meretu aksival) A HP felso kategorias gepei meg ehh... Maradtam az IBM kesobb Lenovonal (TP). A Dell nem rossz de ha melora kell semmi sem veri az IBM et. A lenyeg, hogy nagyon szepen feljott az Apple es divat ide vagy oda szerintem is igen jo gepeket csinalnak mostanaban es semmivel sem dragabbak mint a hasonlo teljesitmenyu bc gepek a tobbi gyartotol. (itt)
    A nem kell a rizsa szovegre: pont ezt irtam en is amit te. Szolj ha erthetoben kell fogalmaznom. Kiveve, hogy en nem sztarolom egyik platformot sem. Mindketto tokeletes nekem de az Apple uzletpolitikaja koroket ver a tobbi szereplore. Hogy ertheto legyen: business management-el foglalkozom es szerintem zsenialis amit csinalnak kiveve egy-ket malort ami eleg amatorre sikeredik neha. Amit irtam mind a sajat tapasztalatom es pillanatnyi tudasom szerinti magan velemenyem.

    Milyen operációs rendszert használsz? - Lidocaint és szikét.

Új hozzászólás Aktív témák