Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    Szerintem a legüdébb színfolt most a hazai sörpiacon. Teljesen szokatlan, hogy ilyen különlegességgel újít egy gyártó, nem is emlékszem semmi hasonlóra. Amit néha a Dreher meg a Borsodi szezonálisan újít és kiadogat, azok a "jó-jó, de nem egy nagy durranás" kategóriája.

    Számomra tök jó meglepetés és élmény volt, mikor belekóstoltam, azt hittem, hogy ez is csak valami "szokásos humbug, némileg kesernyésebb, vagy testesebb, de semmi különös". Ezzel szemben, hát tényleg...

    Amúgy én pont, hogy kicsit édeskésebbnek érzem a "kortyot" az átlagosnál, pontosabban azt, ahogy a keserűvel keveredik és épp emiatt teszik. No meg az újdonság és szokatlanság varázsa, de ettől függetlenül is jó sör.

    Az is igaz, hogy más IPA-t még sose kóstoltam, de tekintve az árát is, szerintem ezt most nagyon eltalálták.

    Mikor a felfedezése után visszamentem a boltba még pár üvegért, azt mondta a boltos, hogy nem bírja hűteni, mert mindenki ezt viszi. :D

    Min 5% tényleg jobb lenne, de szerintem ez a 4,8% is megbocsájtható ebben az esetben. :U

    A 200Ft meg szerintem bevezető ár még, de remélem nem fognak nagyon elszállni vele.

    Nálam 10/9 :K , főleg mivel az átlag kiskereskedések kínálatában totál ritkaságszámba megy egy ilyen különlegesség, amire nem csak ráírják, hogy az, hanem valóban az is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák