Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz #16820480 #27 üzenetére

    Magyarországon ezt az ellenőrzős dolgot kőkemény pénzbevasalásra fogják használni. Mint ahogy jelenleg is az megy, hogy vigyük a tarifát meg dugdossunk trafikat ágakkal benőtt 30-as táblák után. Undorító.
    A példád azért egy kicsit felfújt, csöveseket rugdosni és hajnal 3-kor ne adja az ég átlépni egy záróvonalat azért más.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • quarros

    tag

    válasz #16820480 #27 üzenetére

    Szedjél magadra még néhány év élettapasztalatot és másként fogod látni a dolgot. (No offense!!!)

    Félreértés ne essék nem hibás amit mondasz csak az a baj hogy ez egy ideális világban müködhetne egyedül. Mert pl közlekedésben szabálytalanságot elkövetni akaratlanul is nagyon könnyü. Példa: az M0 -on most nemrég egy, két helyen 40-es tábla volt kirakva olyan helyeken is ahol abszolute nem indokolt. Ráadásul egyik másik nem is jól láthato helyen volt (eg ha nem voltál szemfüles akkor simán belefutottál). A rendőrök meg persze ott voltak elbújva egy 3 lábuval és szedték a vámot (ebből mindenki vonja le maga a következtetést)

    Mondjuk ez most egy extrém példa volt viszont valós!

    [ Szerkesztve ]

  • Integra

    titán

    válasz #16820480 #27 üzenetére

    valóban, egy ideális világban ez lenne a szerepe. de mivel nem vagyunk naívak (én legalábbis nem vagyok), pontosan tudom, hogy minden ilyen lépés egy lépés a totális kontroll, lehúzás és szabadságmegvonás felé. ez -tetszik vagy sem- egy alapvetően fasisztoid társadalmi irányítási struktúra lett már jó ideje, csak a legtöbben még mindig nem értik, hogy azért, mert nyakkendős korrupt szemétládák irányítanak országokat egyenruhás horogkeresztes csizmás emberek helyett és nagyvállalatok, az utca emberére gyakorolt hatás az pontosan a fent nevezett filozófia, csak színes szagos sztaniol papírba csomagolva, amit még letudnak mindig tolni a zemberek torkán. ok, nem gyilkolnak halomra embereket. csak egzisztenciálisan tesznek tönkre népcsoportokat és lehetetlenítenek el akit csak akarnak. nem is tudom melyik a rosszabb már..
    az eredeti cél, jó és nemes. de nem ez fog történni, ilyen egyszerű, csak a behajtás, a sanyargatás, a még több pénzbevétel és a tudat, hogy a szabadságodból, az önállóságodból, a függetlenségedből egy újabb szeletet hasít ki a hatalom.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák