Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz #16820480 #27 üzenetére

    valóban, egy ideális világban ez lenne a szerepe. de mivel nem vagyunk naívak (én legalábbis nem vagyok), pontosan tudom, hogy minden ilyen lépés egy lépés a totális kontroll, lehúzás és szabadságmegvonás felé. ez -tetszik vagy sem- egy alapvetően fasisztoid társadalmi irányítási struktúra lett már jó ideje, csak a legtöbben még mindig nem értik, hogy azért, mert nyakkendős korrupt szemétládák irányítanak országokat egyenruhás horogkeresztes csizmás emberek helyett és nagyvállalatok, az utca emberére gyakorolt hatás az pontosan a fent nevezett filozófia, csak színes szagos sztaniol papírba csomagolva, amit még letudnak mindig tolni a zemberek torkán. ok, nem gyilkolnak halomra embereket. csak egzisztenciálisan tesznek tönkre népcsoportokat és lehetetlenítenek el akit csak akarnak. nem is tudom melyik a rosszabb már..
    az eredeti cél, jó és nemes. de nem ez fog történni, ilyen egyszerű, csak a behajtás, a sanyargatás, a még több pénzbevétel és a tudat, hogy a szabadságodból, az önállóságodból, a függetlenségedből egy újabb szeletet hasít ki a hatalom.

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák