Új hozzászólás Aktív témák

  • Zefír

    őstag

    Van abban igazság amit mondtok, de szerintem úgy fogják ezt alkalmazni mint a repcsiknél, baleset után elemzik, és annyi. Nem hiszem, hogy a szabálytalanságokat rögzítené, másfelől, csak bírói végzéssel, meg ilyen komolyabb dolgokkal vethető vizsgálat alá..

    Nem arról van szó, hogy beraknak egy gépet a kocsidba, ami rögzít midnent, azt is, hogy mikor fingasz. Az nagyon sok pénz lenne, beépített GPS rendszer stb...
    Egyébként szerintem a görögök csinálják jól.. Kint voltam nyáron, platós kocsin partíztak 5-en, rendőr intett nekik és tovább ment. Jó.. ott azért nem volt nagy a forgalom , de nem bírságolnak meg minden szarért. Csak ha már balesetet okoztál.. Persze utólag könnyű okosnak lenni .. Viszont ezzel a fekete dobozzal tényleg meglehetne nézni, hogy mi okozta a balesetet. Persze a fizikai tényezőket szerintem csak korlátozva rögzíti.. Ha elötsz egy macskát, nem fogja loggolni, hogy Dezső elütött egy macskát 110-el a szabadkikötőn...
    Ha meg ilyen lenne a fekete doboz, akkro meg rendőrök millióit rughatnák ki, hiszen elég lenne ha a doboz küldene jelet a központnak, az meg kapásból levonná a bírságot a Visa-dról....
    Mondjuk eddigis tudták elemezni a baleseteket..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák