Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Dilikutya #42 üzenetére

    Azért, ha azt nézzük, hogy sok / több hivatalos helyre szánt Linuxnál a Unity-t és a GNOME 3-at erőltetik, akkor én köszönöm szépen, de nem akarnék egyikkel sem naponta órákat dolgozni. :N Ok, hogy nem a dolgozó dönt, de nekem azt ne mondja már senki, hogy ezeket Windows után olyan egyszerű megszokni és kényelmes rajtuk dolgozni. Utóbbit kifejezetten rühellem és számomra baromi kényelmetlen, szinte használhatatlan felület. Ami Windows után jó alternatíva az pl. egy Cinnamon, vagy KDE. Bár utóbbi nem mindenkinek jön be valamiért, én is inkább előbbit kedvelem jobban. Illetve a MATE, Xfce is inkább, mint az első kettő.

    Az Office esetében az alap dolgokat valóban viszonylag könnyű megtalálni a felületen, de azért az eltérő menürendszer, másfajta elnevezések meg tudják kavarni az embert. A szalagos menüt (ribbon) meg már régóta használja az MSO és professzionális, méregdrága tervezőszoftverek szintúgy. De szerencsére az LO fejlesztői is belátták, hogy hülyeség teljesen elzárkózni tőle és kizárólag a régit erőltetni. Állítólag majd valamikor az is megkapja (opcionálisan) az új menüt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák