Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fri

    tag

    Sztem k@a jó csomag !

    Végre itthon is, mert Németországban volt már ilyen évekkel ezelőtt ! Ott is ilyesmi árban volt. Ne azt a felhasználót vegyétek alapul aki max 5 ezret szán kommunikációra havonta ! Nyilván itt is a mennyiség a lényeg ! Azt se felejtsétek el, hogy sokan percalapon fizetik a számlát és ez nagyon megdobja ám, szemben a másodpercalapú céges díjakkal !
    Sok egyéni vállalkozó fogja ezt választani, mert innentől kezdve leszarja, hogy kit-mikor-mennyi ideig hív és ez tök jó.
    Nekem még egy fél éve 12 Forintos percdíjjal is 40-60 között volt a számlám a munkám miatt. És ez a tarifa tök jó !

    Ha meg a bnőddel akarsz csevegni, akkor fizess elő erre és a csajod csak rádcsörög te meg visszahívod ! Így megspóroljátok a csajod számláját amit hozzátesztek ehhez és nagyságrendekkel többet tudtok turbékolni...szóval sztem csak logisztika kérdése és látszattal ellentétben mindjárt sokkal több embernek fogja megérni mint elsőre látszik...

    Remélem a többiek is erősítenek majd...mert nekik is megvan ez már egy ideje...csak mi nem férünk hozzá...

    Meg ugye az a fránya telefonadó...mert az aztán kellett nekünk...anélkül ez is olcsóbban menne...

  • fri

    tag

    válasz D1Rect #41 üzenetére

    Már jobb flottánál vagyok......és nem váltok a vodához :Y

    De anno mivel egyedül voltam, nem kaptam flottás ajánlatot...körbejártam a témát.. De ez a vodás csomag azért is jó mert ha jól olvastam az sms is benne van és az nagyon király, mert havonta van pár száz sms is amit elküldözgetek... Szal mégis elgondolkoztató...

    De biztosan sokan el fognak gondolkozni a dolgon, hiszen innentől kezdve pont leszarhatják, hogy kivel-mennyit dumálnak... És ez nagy fegyvertény...hogy nem kell állandóan a pittyegést figyelned... Nem kell családi csomag, stb...

    Amúgy nemrég pont egyik ismerősöm csatlakozott az egyik szolgáltatónál, egy nagy flottához...és a hangalapú szolgáltatás (telefonhívás) még a vodánál is olcsóbb... Tehát a többieknek sem kell majd sokat dolgozniuk az új csomagon... Remélem lépnek...

    Lássuk a versenyt ! :C

    [ Szerkesztve ]

  • fri

    tag

    válasz atike #46 üzenetére

    Tudod, hogy örül a bnőm amikor küldök neki egy kedves, barátságos, udvarlós üzenetet, még mielőtt bekapcsolnám a gépemet vagy csak úgy napközben valami malacosat... Mert nekem és neki sincs mobil netünk...imádja... :C

    Jah, és a roamingról még nem is beszéltem. Havonta 10 ezer a roamingom...és ez régen inkább húsz volt....igaz ez már benne volt a 60e számlámban... Bocs :D

  • fri

    tag

    válasz Gadgetfan_ #54 üzenetére

    Hidd el most is van "néhány olyan kretén" aki letöltöget ! A hozzá nemértés és a nemtörődömség szüli ezt a baromságot. A mobilnet pont arra jó, hogy megnézd az emiljeidet, amennyiben nem fogadsz nagy méretű fájlokat, mert ha küld valamelyik barom egy nagy felbontású fotót....vagy éppen egy több 10 megás vicces ppt. ahol nem lettek optimalizálva a képek...még a vezetékes neten is elgondolkozik a gépem...nemhogy a drótnélkülin... És pont leszarja, hogy mi van a többiekkel, miközben azok meg anyáznak...

    (#52) zseko: Pont ez a lényeg amit írsz ! Ki mire használja a telefonját. Nekem kevés az 1.000 perc...bár az sms-eidet irigylem, mert nekem az megdobja a számlámat egy ötössel... De összességében szimpi még úgy is, hogy most kevesebbet fizetek... HA váltanom kell, biztosan ezt vagy hasonlót választok.

    Mindig a telefonálási szokások döntik el, hogy kinek mi a jó ! Ha meg valaki többet akar-szeretne beszélgetni, tudomásul kell venni, hogy többe is kerül ! Egy bizonyos összeg felett meg már ez ver mindent !

  • fri

    tag

    válasz Cyberpunk #60 üzenetére

    A legjobb az lenne ha csak voip lenne a telókon és már 3.000-ből meg lehetne úszni mindenkinek még a roamingot is ! Csak erre meg a fülkeforradalmárok mondanának nemet...tudjátok a nemzeti érdek megkívánja a percadót :)

Új hozzászólás Aktív témák