Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mukibuci

    MODERÁTOR

    válasz Out #35 üzenetére

    3000 forint feltöltés mellett kapsz _ingyen_ 500 megát, amit valóban 30 nap alatt tudsz elhasználni, a 3000 forintot pedig vagy lebeszéled, vagy a kövi hónapokban veszel belőle netet

    40 mega, hát ha ez neked elég, akkor valóban nincs ennél jobb csomag számodra :D

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

  • azbest

    félisten

    válasz Out #35 üzenetére

    ezeket a köröket én is lefutottam, amikor a vodánál értesítettek, hogy a régi prepaid csomagom megszűnik.

    A perc+ és net+ esetén amit te nézel, az a feltöltés után kapott bónusz. A perc+ esetén, miután feltöltöd, akkor 30 napig kedvezőbb a percdíj. A net+ esetén meg feltöltés után ad 500MB netet egy hónapra.
    De ezektől függetlenül lehet megújuló netet is.

    Mivel én hanghívással csak egy számot hívok, így aktiváltam az 500forintos opciót az enyémen és a másikon is, így 5 forintért hívjuk egymást. A netet pedig azt hiszem úgy csinálom, hogy egyik hónapban feltöltök 3000-et, arra a hónapra van net. Másik hónapban pedig nem megújuló netet aktiválok. Így összességében úgy tűnik kevesebből megvagyok mint a régi prepaid+megújuló net.

    Ha olyan netre gondoltál, amit egyszer befizetsz és egy évig lehet használni, olyan nem nagyon volt hanghívásos prepaiddel. Internetes prepaidből volt vagy talán még van is hasonló.

    (#35) Out
    hmm buta telefon + opera mini? Vagy szinte mindig wifi közelben vagy. Nálam is csak a biztonság kedvéért van 500as mobilnet, hogy út közben vagy netszakadáskor is elérhető maradjak, de rutin heteken 100MB körül is van hogy elvan egy hónap mibilnetből, a többi pedig wifi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák