Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CharlieDrop

    veterán

    válasz K0vasz #14 üzenetére

    az áruház nem tudom hogy jön ide, már nagyon régóta van appstore :)

    melleslegesen az új fájlrendszer ígéretesnek hangzik :)

    Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

  • FefeeX

    veterán

    válasz K0vasz #14 üzenetére

    Mesélj még... A OneDrive-ban hogy is viszed át a vágólap tartalmát automatikusan az eszközök között? :U
    Imádom mikor az emberek beszélnek róla, csak fogalmuk nincs, miről... :U
    Meg kéne nézni egy Mac ökoszisztémát, és akkor számodra is kiderülne, hogy a MS még a kanyarban sincs.
    iOS 8 óta a laptopomon is csörög a telefon, akkor is, ha két szobával arrébb van, és beszélek róla. Az iOS-en megnyitott szafari (nem, nem az elmentett felhőfájlok) alapból látszik a bal alsó sarokban, és rányomsz, folytatod ugyanott. Amit te gondolsz, az ennek egy kis részét sem fedi le, viszont szerintem míg nem látod, nehéz elképzelni is, pedig valami hasonló lett volna már 5 éve is az alap elérendő dolog, szerintem.

    Van áruház Windows alatt? Tényleg? És USB csatlakozó is van? Vagy merevlemezkezelés?
    Cortana is van, igen, csak nem sokat ér, ráadásul csak W10 alatt van, ami ellen meg az emberek nagyrésze kézzel-lábbal tiltakozik, mert gyakorlatilag semmi nem változott csak minden, így mindenkinek át kell szokni. Félre ne érts, használok Win10-et, sőt, akit tudok, rábeszélek, egyszerűen csak a tapasztalatlanságból lehúzás félrebeszéléssel olyan frankó divat, hogy a vérnyomásom az eget veri tőle...

    Ami Windows alatt már ténylegesen megvolt eddig is, de ez inkább csak SZVSZ, az a jobb fájlrendszer. Ennek ellenére Windows alatt sincs még mindig SSD-re optimalizált rendszer, még mindig kézzel kell átállítgatni mindent (prefetch, superfetch, lapozófájl, öregördög), pedig mára az SSD már alapszintű használati eszköz lett... A szoftvercégek technikai lekövetésénél már csak a magyar átlagos céges informatikai struktúra lekövetése ami tényleg mérföldekkel rosszabb...

Új hozzászólás Aktív témák