Új hozzászólás Aktív témák

  • zizidor

    senior tag

    Üdv! Én történetesen egy nagyjából elégedett felhasználó vagyok. Nem hiányzik a WearOS, amiket alapból tud az óra, az nekem tökéletes*. Volt már több egyszerű "smart band" kategóriás órám a ~15 ezres kategóriában, azokhoz képest olyan mint a teológus és a geológus. A 120-150 ezres kategóriához meg tényleg ne hasonlítsuk.

    Egy kisebb problémám van, amire jó lenne megoldást találni. Kültéri sportnál rögzíti ugye az útvonalat, de általában 10-15 perc kell a GPS-nek, mire rendes pozíciót tud mérni, így az útvonal jó része lemarad. Ez kb. az alap GPS szint, nem lehet ezen javítani? AGPS vagy ilyesmi? Főleg ha nálam van a mobil is, ami simán pozícionál század ennyi idő alatt is.
    Nem tragédia, csak zavaró dolog, ami torzítja az edzés statisztikákat. Ahhoz meg nincs kedvem, hogy 10-15 percet ácsorogjak a kapu előtt. :N

    *Amire én használom: óra, időjárás, lépés, pulzus és véroxigén mérés, edzés követés, alvás követés, értesítések, telefonálás (igen ritkán), ébresztés, zene-lejátszás vezérlése.

    Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

Új hozzászólás Aktív témák