Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz BoWDaN #21 üzenetére

    ..mert nem érted a felelősséget vele kapcsolatban, de az azért eléggé gáz hiba, hogy a böngészőben egy JS kóddal megtörik CPU-n keresztül a rendszered úgy, hogy közben mindenhez hozzáférhetnek..

    Azért remélem megveszed legalább azokat a játékokat ami tetszik..
    Szoftverfejlesztőként átéltem már magam is milyen ha valamit "ellopnak"... nagyon szar :DDD ...
    Ha a teljes árat nem is kedveled, van sok-sok akció manapság, vannak ilyen "bundle" holmik is, néha egész komoly címek is benne vannak. EA-nál van előfizetés, kb. nevetséges áron, abban is van pár játék ami sokakat érdekel.
    Egykor én is "loptam", de csak azért mert a zsebpénzemből tényleg nem futotta rá.. De nem is volt akkortájt sose csúcsgépem! Csak egy középszintű valami amire sok-sok spórolás és anyám hitele kellett, hogy legyen a sulihoz... Rég volt.. máma már máshogy van. A gépem ugyan most már régebbi, de még bírja.. Sok új cím is szépen fut rajta, emiatt nem rohanok lecserélni (pedig megtehetném)..
    De a lényeg, a programokat már megveszem, tudom, hogy sok munka van velük (bár nem minden kiadót kedvelek), de az is igaz, hogy legtöbbször várok a megvétellel valami akciót és úgy veszem meg. Manapság már kevesebb időm van játszani, így nem is kell sok műfajt, címet figyelnem, általában jó darabig elég egy-egy program.
    a legutolsó szerzeményem: [link] .. és már nyakamon az új hónap... pedig a korábbiak se rossz címek, de nincs időm ennyit végigjátszani... micsoda "probléma" :)

    Csak annyit akartam mondani, ha futotta 6700k-ra (és körítéseire) több éve, legalább legyen bennünk kicsi tisztelet a készítők irányába.. Mert különben nem lesz FarCry6, GTA6, meg Half-life3 se ... bár utóbbi így se biztos...

    A "reklám" kicsit túl lett tolva a spectre és meltdown hibák esetén, de attól még valós gond és veszély amit azok mögött van.

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák