Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz VIC20 #7 üzenetére

    Jut eszembe, előre megkevert "koktélok" is kaphatók

    ehhem, olyanok is :)
    jut eszembe, nyaraláskor majd behaltam: koktélautomata. kéred a koktélt, pincér odamegy, bedugja a poharat, megnyomja az adott gombot, és kijön a lé :) az se semmi volt.

    Ezzel marad az egészben valami kreativitás, egyéniesség, nem úgy mint a "vegyük meg készen, és keverjük össze jól" mentalitás esetén

    azért itt is marad kreativitás, mert a honlapon ehhez a csomaghoz összesen nem 6 koktél recept van, csak a dobozra fért ki ennyi, plusz ha melé van egy harmadik italod, azt is beírod a keresőbe, és kész a 30-40 receptes lista.

    én ezzel is úgy vagyok, mint a főzéssel.
    mikor elolvasom a receptben a 3. olyan fűszert, ami nincs a konyha nem kis készletében, meg se főzöm, nem megyek el keresgélni.
    ugyanígy, nem jut eszembe keresgélni szirupot pl (nem is tudom, lehet e kapni külön pl tescoban), meg egyebet, de ha "készen" van, akkor jó.
    pl nem veszek egy tasak fűszert azért, hogy egy ételbe egy csipet kell, mert itt rohad rám.
    illetve lennék olyan sóher, hogy csak ezért nem veszek koktélcserit, hanem megiszom nélküle. így viszont itt van, muszáj feltenni rá :)

    a legszükségesebb alapszesszel egy a gond: nekem ez a pálinka, pont :)
    ezen kívül nem sok minden van itthon, mert nem iszunk. ezt se vettem, hanem kaptam.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák