Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz minibar #24 üzenetére

    üdv

    én ma lenyomtam két Yellow Skirt-öt, és két adag épp belefért a shakerbe :)

    amúgy ma megnéztem, az auchanban a 900Ft-os koktélcseresznye pont úgy nézett ki, hogy bármi lehetne, de koktélcseri tutti nem :)

    Nálunk harasztiban egy helyen lehet koktélt kapni sablon 1.290-ért, meg van egy új étterem, ahol lehet, de ott nem tudom az árat, azonban a Club19 egy 5* étterem, így gyanítom, ennél több.

    Mondjuk a kézikönyvet nem olvastam el :U de a tört jégnél első gondolatom a húsklopfoló volt, és utólag olvastam, Te is ezt ajánlottad :)

    asszony meg eszegeti a koktélcserit, mondom mit csinálsz, 50Ft szemenként :DD :DD :DD

    Az internetes disztribútorommal pedig nem tudok mit kezdeni, majd agyalok rajta, mivel nála el kell költeni 20.000-et ahhoz, hogy szállítási díj ne legyen, valamint kér még valami 2500 Ft-os csomagolási díjat is ha vidékre kell szállítani.

    hát igen, ezzel jó lenne, mert szerintem sokan ezért nem vesznek majd.
    GLS-el egy ilyen csomag kb 1400Ft bárhova, becsomagolod valami papírba, 100Ft, és kész

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • Morpheus

    tag

    válasz minibar #24 üzenetére

    gratulálok, remek ötlet :C
    remélem sikerre viszed a terméket és nagyon sokat sikerül belőle értékesítened
    Nekem nagyon tetszik a dobozok dizájnja is, nagyon el van találva :K

    Mondjuk koktélok mellet én nagyon szeretem a finom borokat, söröket, egyebeket is:
    pl.: Varga pincészet termékei minden mennyiségben (személyes szálak is fűződnek régről hozzá, illetve szép és fájdalmas emlékek Révfülöphöz-Badacsonyörshöz és az egész környékhez :( )

    "Morpheus felhasználónak 39 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" phmegbizhatosag.atw.hu

Új hozzászólás Aktív témák