Új hozzászólás Aktív témák

  • Иван

    őstag

    Még mielőtt elolvasnám a cikket, már a görög filozófusok is szidták a következő generációt.
    De hogy közelebbi példát mondja, az 1800-as évek Angliájában (az akkori legfejlettebb ország) is óriási problémát okozott a korai alkoholizmus, önpusztítás. Akkor a nyomor miatt menekültek az emberek a kábulatba, ma meg szimplán nincs jobb dolguk.

    Szerintem alapvetően az emberek régen is, és most is ugyanolyan hülyék (az érájukhoz mérten).

    SZERK:
    "A társadalom kirekesztettje:

    Az, aki nem iszik...
    Az, aki nem drogozik...
    Az, aki tiszteli a nőket...
    Az, aki a természetet választja a kocsma helyett...
    Az, aki naturálban sportol, ahelyett hogy koxolna...(tisztelet a kivételnek: versenyszinten edző emberek)
    Az, akiben még vannak emberi értékek...vagy inkább a bejegyzés elején felsoroltak az emberi értékek?"

    Nem vagyok nagyivó, nem cigizek, tisztelettudó vagyok, érdekelnek a világ dolgai. Oké, nem vagyok nagy sportoló (az intellektust mindig többre értékeltem, mint az izmot, de aki ad a testére, jól teszi). Világnézetem sok szempontból konzervatív, sok szempontból nem. Jól tanulok, van életcélom. Egyáltalán nem vagyok anti-establishment, sőt.

    Az osztályomban befogadtak, aktív tagja vagyok a közösségnek, sok jó barátom van. Az, hogy meghívnak a bulijaikra, beszélgetünk random dolgokról, tartjuk a személyes kapcsolatot, szerintem nem a társadalmi kirekesztettség jele.

    Bár lehet csak jó társaságba kerültem.

    [ Szerkesztve ]

    i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Új hozzászólás Aktív témák