Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz deusrache #42 üzenetére

    A párhuzamosítás ma is gőzerővel folyik, így a 4 magos cpu -kat tekintheted befektetésnek. Nekem már most is jobban megéri mint ha magasabb frekin járó kétmagos darabot alkalmaznék, de nem is olyan sok idő múlva már mindenkinek meg fogja érni. Ne feledd, pár megahertzet tudsz magadnak tuningolni ha úgy van kedved, de plussz magokat nem lehet varázsolni... :) Ugyanez a vita ment a forum -okon az athlon x2 -k esetében is. "Mire jó a két mag?". Aztán láthatod mi lett belőle.
    Most pedig hogy megjöttek az athlon II x4 -ek is, mindenki számára elérhető a megfelelő teljesítmény. Mostanában inkább amd -s gépeket építek, különösen ha integrált vga -ra van igény, mert az ati chipset -ek jobb integrált vga -val kerülnek a boltokba, szinte minden árkategóriában, mint az intel. megfelelő kínálata.

    (netbook -ról meg mindenkit lebeszélek, amíg csak gagyi atom+945+gma vackokat árulnak ilyen néven, 100 000 ft -ért.. :D )

    hopp... crysis.. Majd elfelejtettem.. :) No szóval. Hidd el nekem, hogy egy 6000+ -os cpu -val is normálisan számolja a fizikát.... Tudom, mert van pár játékőrült elmebeteg a környezetemben, aki mást sem csinál..:D Mikor jót nevetek rajtuk, mesélnek erről arról.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

  • Sanyix

    őstag

    válasz deusrache #42 üzenetére

    hát 4400+-as athlon x2-n semmi gond nincs a krájszizzel :D csak az hogy egy fos a játék ;)

    Azt honnan szedted hogy core2- kevesebbet fogyaszt mint egy ph2? Nemnagyon volt így soha, max elenyésző mértékben, az is alapfeszen (és köztudott hogy az amd procikat jelentősen alul lehet feszelni, mert kicsit sokat kapnak alapon mint kéne).

    4 mag teljesen jó otthonra, több program kihasználja, jópár nem új játék is... oblivion, fallout3, tdu, stb. Vannak motorok amik már évek óta többszálúak, főleg az alapon nextgen konzolra is készülő játékok.

    Na meg video, audio kódolásnál sem árt.

    böngészőknél csak az ff nem volt képes többszálúságra, már az ie-nél is megoldották, igaz elég favágó módszerrel. Operán is, legalábbis ott nem akasztja meg az egyik fülön történő folyamat a másik fülön történőt.

    [ Szerkesztve ]

    szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

Új hozzászólás Aktív témák